UWAGA!

Niedziela z „Wesołą wdówką”

Elbląg, Niedziela z „Wesołą wdówką”

W niedzielę 13 maja centrum kultury Światowid zaprasza na operetkę „The best of Wesoła wdówka” w wykonaniu artystów Opery Bałtyckiej.

Przedstawienie według Franza Lehara to barwna i żywiołowa inscenizacja jednej z najwspanialszych operetek wszechczasów. Kameralna orkiestra, piękne kostiumy,
     przeboje kilku pokoleń, takie jak: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Ja do Maxima mknę”, „Pieśń o Wilii” śpiewać i tańczyć będą: Zofia Kotlicka-Wiesztordt, Anna Osior, Joanna Wesołowska, Jacek Szymański, Krzysztof Gasz, Andrzej Kosecki, Grzegorz Ufnal, Ryszard Szczeszak, Małgorzata Borkowska, Anna Jaśniak, Krzysztof Leszczyński.
     Operetka „The best of Wesoła wdówka” prezentowana była już w Elblągu podczas XI Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa „...czy to jest kochanie?”. Cieszyła się wówczas dużym zainteresowaniem i znakomitym odbiorem.
     13 maja artyści Opery Bałtyckiej zaprezentują się po raz kolejny w dużej sali kina Światowid. Początek o godz. 19. Bilety w cenie 40 zł są do nabycia w kasie centrum kultury Światowid. Rezerwacja: 055 611 20 68 lub rezerwacja@swiatowid.elblag.pl.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama