UWAGA!

Noce Teatru i Poezji: Anioły i klauny - posłuchaj rozmowy!

 Elbląg, Monika Węgiel
Monika Węgiel (fot. Edyta Machul).

Zawsze uważałam, że najlepiej piosenkę aktorską śpiewa Ewa Demarczyk. To dla mnie mistrzyni, której nikt nie dogoni - wyznaje Monika Węgiel, która dziś na Podzamczu przypomni jeden z utworów tej wielkiej damy polskiej sceny.

Z młodą artystką rozmawia Edyta Machul. Aby posłuchać,
      kliknij
     Nagranie i montaż: Edyta Machul.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ludzie,na miłość Boską,jak możecie dzielić piosenkę na "aktorską" albo na jakąś inną.Może na ślusarską,spawalniczą lub na kominiarską.Czy musicie ten przekaz artystyczny "szufladkować"?Piosenka,jak każda inna twórczość, dzieli się na dobrą albo złą,a nie na aktorską czy na harcerską.Dlaczego Ewę Demarczyk mamy uważać za mistrzynię piosenki aktorskiej?Czyżby tylko dlatego że była przedstawicielem "Narodu Wybranego"?
  • Do p. : Człowieku...piosenka aktorska różni się od piosenki normalnej, zwykłej czy innej... nie chodzi tu o szufladkowanie, nie znasz sie to nie wypowiadaj...bo ręce opadają.
  • Do "ona":kochani,już chciałem iść spać ,a tu taki fajny małomiasteczkowy blondwłosy komentarz.Piosenkę dzielą na "normalną " i na chyba " nie normalną".Ja jestem demokratą,szanuję wszystkie inne różne poglądy.Ale,no właśnie,blondynki różnych krajów,idżcie wreszcie spać i nie pokazujcie na siłę swojej odmiennej inteligencji.
Reklama