UWAGA!

O Krymie w Filii nr 6

Elbląg, O Krymie w Filii nr 6

W czwartek 20 września o godz. 17 Filia nr 6 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Słonecznej zaprasza na spotkanie z pasjonatką podróży Bogumiłą Bruniecką, inaugurujące nowy cykl pod hasłem „Słoneczny Zakątek Dobrych Spotkań”. Wstęp wolny.

Nowy cykl rozpoczniemy od spotkania z pasjonatką podróży Bogumiłą Bruniecką, która opowie o swojej tegorocznej przygodzie - miesięcznej wycieczce samochodem osobowym na Ukrainę i Krym i powrocie przez Bukowinę Rumuńską. Spotkanie ilustrowane będzie fotografiami, filmikami i barwnymi opowieściami podróżniczki.
      
       Bogumiła Bruniecka, ur. w Sztumie. Od 1997 r. związana z  Biblioteką Elbląską, jest pracownikiem biblioteki muzycznej Gotycka.pl. Wcześniej pracowała w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Sztumie. Pomysłodawczyni przeglądów kina ambitnego i niezależnego. Organizatorka koncertów i spotkań muzycznych sygnowanych przez logo Gotycka.pl.
       Odwiedziła Australię, Singapur, Holandię, Irlandię, Hiszpanię, Ukrainę, Mołdawię, Węgry i Słowację. W 2010 r. odbyła podróż życia: pieszą pielgrzymkę (430 km) do Santiago de Compostela w Hiszpanii.
      
       W nowym cyklu będą mieli Państwo możliwość realizować swoje pasje, pogłębiać zainteresowania, podejmować inicjatywy wspólnie z innymi. Filia zorganizuje dla Was wystawy, spotkania, kursy komputerowe.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama