UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Hm, nie bardzo rozumiem po co - zgodnie z zaleceniami Wieszcza - dawać odPOwiednie rzeczy słowo, skoro neoliberalna a stronnicza re(d)akcji Portelu i tak te prawdziwe a niewygodne komentarze usunie, bo albo taki mają prikaz z biura POselsko-senatorskiego, albo po prostu tacy z nich demokraci za dychę. Czysta hiPOkryzja i zwyczajna manipulacja medialna. Hashtagi: #TaxTheRich, #roszczeniowcy, #RasaPanow, #oligarchia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    RobertKoliński(2021-09-27)
  • redaktor @RobertKoliński - Panie Robercie, po raz kolejny zwracam Panu uwagę, że używa Pan w komentarzach słów które blokuje nasz automat. Po odblokowaniu przez nas Pana komentarze się ukazują, chyba że naszym zdaniem są obraźliwe. Ot i cała tajemnica "cenzury".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    redaktor(2021-09-27)
  • @RobertKoliński - Widzę że komuniści żrą się z liberałami a taka była z was zgodna klika. Tylko porzadne, i obiektywne media publiczne są w Polsce gwarancją rzetelnego i uczciwego dziennikarstwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    TeofilSkorupa(2021-09-27)
  • RobertKoliński @redaktor - Panie Redaktorze Naczelny Rafale, PO raz kolejny Panu tłumaczę, że usunęliście komentarz - pod artykułem nt. przestępców dorabiających się milionów na uchodźcach i anty-uchodźczej POlityce obecnego rządu - który a)bezproblemowo przeszedł przez Wasz cenzorski automat, oraz b)nie obrażał nikogo, a wyłącznie zwracał uwagę na niektóre skandaliczne i kryminalne sprawy podejmowane przez polski rząd i elbląski samorząd, a któremu to procederowi swoim zachowaniem wydajecie się kibicować. Jeżeli kogoś ta prawda obraża - a przecież nikogo z nazwiska tam nie wymieniałem - to chyba są jeszcze sądy i instrumenty prawne w Rzeczpospolitej, aby pyskatego lewaka przed nimi POstawić, tak czy nie? Dlaczego zatem bawicie się w haniebną cenzurę? Czyżby dlatego, że w komentarzu była również poruszona sprawa złodziejskiej POlityki w/s publicznych nieruchomości czy DPS w Rangórach, o których to sprawach od miesięcy nie POzwalacie mieszkańcom prawdziwego słowa POwiedzieć? Wstyd, nie "wolne media", i tyle. Hashtagi: #oligarchia, #burzuazja, #cenzura, #libki, #tusk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    RobertKoliński(2021-09-27)
  • redaktor @RobertKoliński - Jak Pan widzi, ten komentarz się ukazał podobnie jak setki Pana wpisów, więc naprawdę nie rozumiem tych zarzutów. I więcej się już do nich odnosić nie zamierzam. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    redaktor(2021-09-27)
  • RobertKoliński @redaktor - Nie piszę o komentarzu, który się ukazał, tylko o tych - tu: tym konkretnym, zamieszczonym pod sąsiednim artykułem o przestępcach robiących miliony na nieludzkiej polityce PO-PiSu - które na Waszych łamach zostały ocenzurowane. Zatem proszę albo się odnieść do konkretnego zarzutu cenzury w tym przypadku, albo darować sobie te dęte tłumaczenia POlitycznej cenzury. Hashtagi: #WolneMedia, #oligarchia, #tusk, #komedia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    RobertKoliński(2021-09-27)
  • @redaktor - Rafale, ten cymbał i tak tego nie zrozumie. On ma naturalna potrzebę dorabiania sobie martyrologii w CV. Nie załapał się na styropian, to chociaż prześladowanie przez portEl sobie dopisze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    patriot(2021-09-27)
  • @RobertKoliński - Weź sie Pan za jakąś robotę, a nie ludziom psujesz krew. Co Pana wypociny mają wspólnego z artykułem, idź Pan na jakiś wiec, pokrzycz sobie, naprawdę ludzie mają Cię dość.
  • RobertKoliński Jacy ludzie? Nazwiska! #tchórze, #złodzieje, #łapówkarze, #manipulanci, #trolle, #wyzyskiwacze, #cenzorzy &#tusk, nie tam żadni "ludzie". Ludzie, to a)podpisują się pod swoimi komentarzami i b)najczęściej to jednak lajkują moje komentarze, bo świetnie wiedzą, że piszę prawdę. Za to NA ZŁODZIEJU CZAPKA GORE! xd [#JezuKomunizm!] Hashtagi: #oligarchia, #burzuazja, #cenzura, #libki, #tusk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RobertKoliński(2021-09-27)
  • @redaktor - ja seplenie wiec mi przechodza i przelaczam sie w specjalny tryb bo po pierwszym mkomentarzu blokowana jesy mi mozliwosc zamieszczania kolejnych :D
Reklama