UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elblląg niestety jest bieranina ludzi ze wschodu majacy kulturę azjatycko-stepową co widac na kazdym kroku w pracy, sklepach, wiec zabranie takiej orkiestry, teatru zrobi z nas totalna dzicz. Ludzie przebywajacy na codzien z kultura ewoluuja i jest szansa, ze jak w sklepie zabraknie miesa to stojacy w kolejkach nie rzuca sie sobie do gardeł. .. :))
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    ASWYMIATA(2020-06-08)
  • @ASWYMIATA - Z tych podludzi, którzy chcą likwidacji EOK, już zrobiła się dzicz. To są osoby z ubogim zakresem odbioru rozrywki, dla nich wystarczy, że puszczą w tv Zenka, a w Borysie zrobią promocję na piwko kuflowe mocne, żeby lepiej trzepało w pustym łbie. Ot prowincjonalna rozrywka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Ploterek(2020-06-08)
  • @Ploterek - Ok nie wszyscy dorośli do kultury i sztuki ale nazywanie kogoś per "podludzie". .. Chyba tylko to, że tacy ludzie są na świecie istnieją wyróżnia cię z tłumu. Adolf byłby z ciebie dumny. .
  • Ojjjj Adolfa to Ty w to nie mieszaj. Każdy dorósł do sztuki i kultury, tylko każdy inaczej ją odbiera i innej oczekuje. Tak jak wspomniałem, jednemu wystarczy kuflowe mocne i Zenek w telewizji lub na jakimś wiejskim spędzie, a drugi oczekuje rozrywki na trochę wyższym poziomie. Co oczywiście nie oznacza, że któraś z tych osób jest gorsza lub lepsza, więc ok, moje określenie w poprzednim komentarzu było za mocne, ale nie może też tak być, że jeśli ktoś nie chodzi na koncerty EOK i po prostu to nie jego klimat, to żąda zamknięcia takiej instytucji. Ja nie lubię Zenka i ogólnie rozumianego Disco Polo, ale nie krzyczę, żeby go nie puszczać, a koncertów nie organizować :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Ploterek(2020-06-08)
Reklama