UWAGA!

Ostatni wernisaż w Bibliotece Elbląskiej

2010-11-30
Aktualizowany 2010-12-03 09:52
Elbląg, Ostatni wernisaż w Bibliotece Elbląskiej
(fot. nadesłane)

Do końca roku w Bibliotece Elbląskiej będzie można oglądać wystawę malarstwa Bohdana Paczkowskiego. Wszystkich zainteresowanych twórczością tego zapewne znanego już niektórym artysty zapraszamy na ostatni w tym roku wernisaż, który odbędzie się 3 grudnia (piątek) w Galerii Spatium Novum Biblioteki Elbląskiej.

Artysta studiował w WSD i na ART w Olsztynie. Ukończył Wydział Artystyczno-Pedagogiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, filia w Cieszynie. Praca dyplomowa z malarstwa. Jest organizatorem wielu międzynarodowych plenerów malarsko-rzeźbiarskich i uczestnikiem plenerów malarskich w kraju i za granicą. Brał udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych; między innymi w Niemczech, Szwecji, Danii i Francji.
       Zbliża się okres obdarowywania bliskich, a wystawiane prace przeznaczone są na sprzedaż, można więc sprawić komuś oryginalny prezent.
       Wernisaż prac Bohdana Paczkowskiego odbędzie się w piątek, 3 grudnia o godz 18 w galerii Biblioteki Elbląskiej Spatium Novum.
      
Beata Branicka, BE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • ludzie blagam -- apeluje do wszystkich ktorym los miasta i mieszkancow nie jest obojetny!!!! n i e s l o n i n i e !!!!! dosc komuny na co dzien !!! chcemy pracy !!! chcemy zyc godnie !!!! dosc korupcji!!!!! wybudowal kolesiom port !!! wywalil forse na modrzewine !!!! oddal kolesiom za darmo gore chrobrego !!! polikwidowal zaklady pracy!!!! ile jeszcze wielkich zaslug ma ten stary???? ma plan i wizje zrobic z nas wiochmenow!!! zadluzyl miasto--wyczyscil nasza wspolna kase -- jestesmy na minusie --teraz ma plan wyprowadzic reszte unijnej kasy na swe pozalowania godne wizje !!!!--- jak dlugo dacie sie tak okradac ludzie !!!??? l u d z i e r a t u j m y t o m i a s t o !!! !! jeszcze jest szansa. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    SMUTNYSUM(2010-11-30)
Reklama