UWAGA!

Otwarcie Galerii Autorskiej RYT

2012-09-20
16:00

W najbliższą sobotę (22 września) o godz. 17 na Starym Mieście w Elblągu przy ul. Studziennej 26 B odbędzie się otwarcie Galerii Autorskiej RYT.

Galeria autorska jest nowym projektem, który kryje w sobie założenia i cele od lat realizowane w mojej dotychczasowej pracowni.
      
       Zmiana miejsca i inna przestrzeń przynoszą jednak nowe rozwiązania, pomysły i spojrzenie na funkcjonowanie galerii w strefie Starego Miasta.
      
       Jednym z wielu nowych założeń jest możliwość promocji twórczości dziecka poprzez cykliczne wystawy prezentujące prace uczestników warsztatów plastycznych.
      
       Kolejnym pomysłem jest wymiana doświadczeń i organizacja przeglądów twórczości dziecka, do których chciałbym zapraszać ośrodki kultury w Polsce i za granicą. To zaledwie dwa pomysły, które zamierzam zrealizować w najbliższym czasie.
      

 


       Na sobotnim otwarciu galerii będzie można zobaczyć retrospektywną wystawę prezentującą niewielką część prac „małych twórców”, które powstały na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat działalności pracowni. Będą to głównie linoryty, pleksoryty, monotypie i rysunek.
      
       Obok prac dzieci pokażę również niewielki zbiór twórczości mojego autorstwa pochodzący z ostatnich kilku lat.
      


       Więcej informacji na stronie: www.inveniryt.pl
 
       Serdecznie zapraszam
       Bogdan Kiliński

      
      
Galeria Autorska RYT
ul. Studzienna 26 B
       Stare Miasto
       Elbląg
      
      
      
      
--------------Reklama---------------
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej