UWAGA!

Pogaduchy o życiu z pasją

Elbląg, Filie nr 3 (przy ul. Piłsudskiego) oraz nr 2 (przy ul. Grunwaldzkiej) zapraszają na środowe spotkania
Filie nr 3 (przy ul. Piłsudskiego) oraz nr 2 (przy ul. Grunwaldzkiej) zapraszają na środowe spotkania (fot. nadesłane)

"Pogaduchy z książką w tle" oraz "Życie z pasją" to propozycje spotkań tematycznych przygotowanych przez filie Biblioteki Elbląskiej nr 2 i 3 na najbliższą środę (3 listopada).

W bibliotecznej fili nr 2, przy ul. Grunwaldzkiej 89A, będzie można spotkać się z Edwardem Pukinem, autorem książki „Kanalie”. To debiutancka powieść, której fabuła oparta jest na autentycznym sporze pomiędzy prezesem dużej firmy produkcyjnej a jej nowym zarządem, podczas którego bohater, walcząc z korupcją i niesprawiedliwością, stoi na krawędzi utraty dorobku całego życia. Książka wyróżniona została w konkursie literackim Elbląski Rękopis Roku 2007. Spotkanie z cyklu „Pogaduchy z książką w tle” rozpocznie się o godz. 17.
       Z kolei filia nr 3 przy ul. Piłsudskiego 17 zaprasza na kolejne z cyklu comiesięcznych spotkań w Klubie Dojrzałego Czytelnika pod hasłem "Życie z pasją". Spotkania skierowane są do czytelników w wieku 50+ posiadających różne pasje, często skrywane przed innymi. Gościem będzie pani Władysława Jagielska, miłośniczka dziewiarstwa ręcznego i pasjonatka haftu krzyżykowego. Spotkanie „Życie z pasją” rozpocznie się o godz. 16.30.
      
Beata Branicka, BE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Pogaducha, której tematem będzie moja debiutancka książka pt. "KANALIE", wplata się również w aktualną scenę elbląskiego życia społecznego i politycznego. Czytelnicy, którzy powieść już przeczytali na pewno zlokalizowali miejsce akcji i poznali jej bohaterów (także tych negatywnych) mogąc równocześnie odnieść się do bieżących problemów środowiska, w którym przyszło nam żyć. Moja powieść jest swoistym oskarżeniem, zapisem istniejących układów i powiązań wladzy i biznesu, gdzie nie ma sentymentów i gdzie decydujące są wzajemne interesy, realizowane nie zawsze zgodnie z prawem. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji przeczytać książki, a przyjdą na spotkanie, moga być zaskoczeni uzasadnieniem, dla którego tę książkę napisałem. .. a nie jest to jeszcze koniec przedstawionej walki o byt i prawdę. Serdecznie zapraszam na pogaduchę o kanaliach do filii nr 2 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Grunwaldzkiej 89A.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Edward Pukin(2010-11-01)
Reklama