UWAGA!

Prezentujemy Gości X Festiwalu Literatury Wielorzecze - Przemysław Rudzki

 Elbląg, Prezentujemy Gości X Festiwalu Literatury Wielorzecze - Przemysław Rudzki

Serdecznie zapraszamy was na spotkanie autorskie, podczas którego będziemy mieli przyjemność gościć Przemysława Rudzkiego, który dzięki swojej sportowej pasji jest ekspertem w dziedzinie piłki nożnej.

My, zauważyliśmy go z nieco innej, alternatywnej strony literackiej, bo okazało się, że Przemek pisze książki, które ze sportem mają mniej wspólnego. A może nic?

Niemniej, to postać która swoją wiedzą i pasją zyskała uznanie nie tylko wśród miłośników konkretnej dyscypliny, ale wszystkich, którzy doceniają ducha rywalizacji, determinację i rozwój.

Podczas spotkania będziemy mieli okazję dowiedzieć się więcej o jego bogatym doświadczeniu, spojrzeniu na świat sportu i literatury, a także o inspirujących historiach, które towarzyszą jego karierze.

Mamy nadzieję, że dołączycie do naszego spotkania i razem stworzymy wyjątkową atmosferę podczas X Festiwalu Literatury Wielorzecze.

 

Zapraszamy w sobotę, 23 września o 17:45 do Galerii EL – spotkanie Dopóki piłka w grze z Przemysławem Rudzkim poprowadzi Arco van Ieperen.

Wstęp wolny

 

Przemysław Rudzki – dziennikarz sportowy, który swoją przygodę z zawodem rozpoczął 20 lat temu w „Przeglądzie Sportowym”, z którym przeszedł drogę od stażysty, przez reportera z największych wydarzeń, po redaktora naczelnego. Od 17 lat związany ze stacją Canal+, na antenie której komentował mecze Premier League, a także występował w roli eksperta w programach takich jak Sport+ Extra czy Liga+ Extra. Dziś w C+ można go oglądać w roli prowadzącego magazyny „Jej Wysokość Premier League” i „Wysoki Pressing”. Obecnie związany jest z „Kanałem Sportowym”, odpowiada tam za wydawnictwo jako dyrektor kreatywny i prowadzi programy: „KS Poranek”, „Full English” i „Futbol i cała reszta”.

Autor czterech książek. Zadebiutował w 2013 roku powieścią „Gracz”, sportowy thriller, a dwa lata później ukazała się pozycja „Futbol i Cała Reszta”, powieść obyczajowa. W „Zapiskach z Królestwa” przedstawił 50 historii związanych z angielskim futbolem, a przed rokiem wydał „Bagno” – zbiór opowiadań

Stowarzyszenie Alternatywni

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • a na basen ni ma pięniędzy i nie będzie
 • Może ten Rudzki coś da?
 • Pytanie do Pana Przemysława - czy potrafi podać nazwę klubu piłkarskiego którego zarząd: 1) nie chce awansu sportowego, choć co rundę twierdzi że gramy o awans; 2) zwalnia dobrych trenerów którzy są ambitni i nie godzą się na bylejakość oraz nakazy z góry że mecz nie może być wygrany, 3) nie chce rozwijać infrastruktury stadionowej, pozostawiając temat miastu i kibicom, 4) od wielu lat spłaca długi ale nie chce nikomu powiedzieć co to za długi i nie dopuszcza żadnego audytu księgowo?, 5) Działa na zasadzie - jak macie kogos lepszego to go dajcie, my nie musimy rządzić tym klubem; 6) zapomina poinformować kibiców że piłkarze zaczną występować w nowych koszulkach, a o przedsezonowych prezentacjach piłkarzy to chyba już dawno zapomnieli... itd itd
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  1
  1
  Roman ze Złotoryi(2023-09-18)
 • @Roman ze Złotoryi - Roman odpowiedz jest bardzo prosta - nie ma takiego klubu w całej Polsce, nie ma takiego klubu w Europie I na świecie, oczywiście oprócz jednego... Łolimpia, - to jedyny ministrancki klubik, który prężnie sie rozwija na trzecim poziomie rozgrywek od dziesięciu lat kierowanym przez proboszcza, który tak wiarę tchnął w Łolimpijskie owieczki, że chodzą potulnie jak zbłąkane baranki
 • Znowu ożywił się basenofil. Idź się wymocz, może ci ulży.
Reklama