UWAGA!

Ruszyły zapisy do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

 
Elbląg, Ruszyły zapisy do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
fot. nadesłana

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza do udziału w kolejnej, 64. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Eliminacje rejonowe w naszym mieście odbędą się 11 kwietnia o godz. 10. Najlepsi otrzymają nominacje do etapu wojewódzkiego.

OKR to najstarsza i najbardziej prestiżowa impreza ruchu miłośników żywego słowa w Polsce, której głównym organizatorem jest Towarzystwo Kultury Teatralnej.
       - Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych. Organizowany jest w formie czterech odrębnych turniejów: recytatorskiego, wywiedzione ze słowa, teatrów jednego aktora i poezji śpiewanej, a rozgrywany w drodze wielostopniowych eliminacji – mówią organizatorzy. - Zapraszamy osoby mieszkające na terenie m.in.: Elbląga, Fromborka, Tolkmicka, Pasłęka, Braniewa i okolic.
       Zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca 2019 r. Karty uczestnictwa należy dostarczyć do CSE „Światowid” (pokój 38 a – I piętro), wysłać pocztą elektroniczną (email: dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl) lub na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Plac  K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg. Wszelkie pytania można kierować pod nr tel. 55 611 20 59.
       Materiały i informacje do pobrania ze strony lub strony.
      
Dagmara Behrendt-Nowicka, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama