UWAGA!

Seniorze, przyjdź na jogę

 
Elbląg, Seniorze, przyjdź na jogę
fot. nadesłana

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na bezpłatne zajęcia jogi z Barbarą Czerwień. Spotkanie odbędzie się 30 października o godz. 10 w CT „Promyk”. Ilość miejsc ograniczona.

- W ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury” zajęcia jogi dla osób po 50. roku życia poprowadzi Barbara Czerwień - mówi Aleksandra Bednarczuk, koordynatorka projektu. - W jodze zakochana jest od sześciu lat, a od niedawna jest certyfikowanym instruktorem Air Jogi.
       Prowadząca jest promotorką zdrowego trybu życia, a przede wszystkich ruchu. Jak twierdzi dzięki świadomej praktyce jogi poprawiamy sylwetkę, kondycję, sprawność, świadomość siebie, pozbywamy się napięcia mięśni, łatwiej radzimy sobie z emocjami, potrafimy oczyszczać nasz umysł z uporczywych myśli.
       - Praktyka jogi pomaga mi uporać się ze wszystkimi doświadczeniami w życiu. Daje wolność ciału, pomaga w zachowaniu jasności umysłu i utrzymaniu serca w zdrowiu oraz spokoju – mówi Barbara Czerwień. - Wielu z nas potrzebuje jogi, dziś nawet bardziej niż kiedykolwiek, bo jesteśmy wiecznie zestresowani i przepracowani.
       Jogę może praktykować każdy bez względu na wiek, płeć czy wyznanie.
       Zajęcia jogi z Barbarą Czerwień odbędą się 30 października o godz. 10 w Centrum Tańca „Promyk”. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel.: 55 611 20 59.
       Projekt „Kultura dla seniora – Senior dla kultury” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
      
Dagmara Behrendt-Nowicka, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama