UWAGA!

Sentymentalnie w „Ogrodach”

 Elbląg, 5 lipca - pierwszy koncert w „Ogrodach”: Bartosz Krzywda - piano i Szymon Zuehlke - saksofon tenorowy
5 lipca - pierwszy koncert w „Ogrodach”: Bartosz Krzywda - piano i Szymon Zuehlke - saksofon tenorowy (fot. Paweł Serocki).

W Centrum Handlowym „Ogrody” odbywają się muzyczne czwartki. Można wówczas posłuchać bluesa, rocka, popu czy jazzu. 16 sierpnia wystąpią Zbigniew Pisarkiewicz (saksofon altowy) oraz Bartosz Krzywda (piano) z programem „Sentimental Mood”, na który złożą się standardy jazzowe i evergreeny.

Za nami już sześć muzycznych czwartków w Centrum Handlowym „Ogrody”. Muzyczną podróż rozpoczął temat filmowy - jazzowe aranżacje znanych piosenek i utworów z dużego i małego ekranu. W kolejne letnie czwartki można było posłuchać muzyki bluesowej i rockowej bossa novy & salsy, popu, jazzu oraz piosenek Czesława Niemena.
     W najbliższy czwartek 16 sierpnia w „Ogrodach” wystąpią Zbigniew Pisarkiewicz (saksofon altowy) oraz Bartosz Krzywda (piano) z programem „Sentimental Mood” - standardy jazzowe i evergreeny. Ich muzyki będzie można posłuchać od godz. 16 do 18.
     
     ***
     Zbigniew Pisarkiewicz jest saksofonistą i klarnecistą, gra również na instrumentach klawiszowych. Współpracuje z ośrodkami kultury, jest nauczycielem i instruktorem muzycznym, założycielem agencji artystycznej „Mr. Music”.
     Bartosz Krzywda - pianista, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny - prowadzi własne zespoły wykonujące autorską muzykę. Jest inicjatorem jazzowego życia w Elblągu i współorganizatorem czwartkowych Jam Sessions w „Krypcie”. Współpracuje z Krystyną Prońko, Przemkiem Dyakowskim, Grzegorzem Nadolnym, Jackiem Pelcem, Piotrem Biskupskim oraz innymi polskimi muzykami jazzowymi.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama