UWAGA!

Sierpniowe noce na Podzamczu

W piątek 24 sierpnia zaczynają się XI Elbląskie Noce Teatru i Poezji. Na Podzamczu zobaczymy Grzegorza Turnaua, „Skrzypka na dachu” i koncert do poezji Krzysztofa Cezarego Buszmana. Na pierwszy dzień imprezy nie ma już biletów.

W piątek 24 sierpnia wystąpią laureaci najważniejszych festiwali i konkursów piosenki poetyckiej i aktorskiej oraz Grzegorz Turnau z piosenkami Marka Grechuty. Koncert poprowadzi Piotr Bałtroczyk.
     Drugiego dnia, w sobotę 25 sierpnia, wystąpią artyści Teatru Muzycznego z Poznania z musicalem „Skrzypek na dachu”.
     

     Sponsorzy
     

     W niedzielę 26 sierpnia czeka nas koncert „Najwcześniej później” przygotowany specjalnie na XI Elbląskie Noce Teatru i Poezji, czyli piosenki Krzysztofa Cezarego Buszmana z okazji jego 40-tych urodzin. Wykonają je: Danuta Błażejczyk, Halina Frąckowiak, Joanna Lewandowska, Grażyna Łobaszewska, Alicja Majewska, Dorota Osińska, Anna Samusionek, Margita Ślizowska, Damian Aleksander, Jarosław Jar Chojnacki, Mirosław Czyżykiewicz, Wojciech Gęsicki, Włodzimierz Korcz, Janusz Kruciński, Piotr Machalica, Grzech Piotrowski, Paweł Podgórski i Marcin Styczeń. Koncert poprowadzi Krzysztof Kolberger.
     - Naszych widzów informujemy, że biletów na pierwszy dzień już nie ma w sprzedaży, zapraszamy jeszcze na musical i koncert poezji Buszmana - mówi kierownik artystyczny festiwalu Aleksandra Bednarczuk. - Mamy jednak i dobrą wiadomość dla studentów - na dwa ostatnie dni zarezerwowaliśmy po 10 biletów w cenie 20 zł, które sprzedawać będziemy za okazaniem legitymacji studenckiej.
     Relacja Marty Hajkowicz:
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Ehh..., a w piatek miałem właśnie na podzamczu zamiar "przez przypadek" spotkac się z pewna damą o imieniu A...., która pracować tam bedzie w osbłudze. A tu brak biletów, na sobote w zasadzie tez nie wiadomo, czy zostanie. A wystarczył by telefon dany w poniedziałkowa noc :(
 • Brawo dla dyrektora CKiWM "Światowid ‘’rośnie w chwale i sławie , a ludzie z długoletnim stażem 20 i więcej lat pracy w jednej firmie zwalniają się na własna prożbę bo mają już tego dość .Jak tak dalej pójdzie to będzie to jednoosobowa firma rozrywkowa.
 • a kaska z tańca do rączki idzie
 • Olu trzymam kciuki za pogodę :):) będzie dobrze !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  frasunka(2007-08-24)
Reklama