UWAGA!

Skrzynia pełna tajemnic

Elbląg, Skrzynia pełna tajemnic

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu zaprasza w środę 30 września o godz. 14 na spotkanie informacyjne rozpoczynające nowy projekt edukacyjny Muzeum o nazwie „Skrzynia pełna tajemnic”.

- Projekt realizowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest prawdopodobnie pierwszym tego typu w Polsce, a polega na przygotowaniu przez Muzeum specjalnych tematycznych zestawów – skrzyń z rozmaitymi materiałami – od kopii zabytków po wydawnictwa i propozycje zadań, wypożyczanych dla szkól i nauczycieli historii w Elblągu i w najbliższej okolicy – mówi Piotr Adamczyk z Działu Edukacji i Promocji elbląskiego Muzeum. – Mamy nadzieję, ze projekt okaże sie doskonałym narzędziem, które pozwoli na uatrakcyjnienie formy przekazu podczas lekcji szkolnej, jak i nawiązanie bliższej współpracy pomiędzy szkołami i Muzeum.
       Podczas spotkania zostanie zaprezentowany projekt, tematyka skrzyń, omówione zostaną zasady wypożyczeń oraz zaprezentowane zostaną nowe formy działań edukacyjnych elbląskiego Muzeum.
       Na spotkanie Muzeum zaprasza szczególnie dyrektorów szkół oraz nauczycieli historii. Odbędzie się ono w budynku „Gimnazjum” Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu.
      
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama