UWAGA!

Spotkajmy się na wernisażu Fotka Miesiąca

 Tak wygląda okładka kalendarza na 2023 rok ze zdjęciami z konkursu Fotka Miesiąca
Tak wygląda okładka kalendarza na 2023 rok ze zdjęciami z konkursu Fotka Miesiąca

Od środy 11 stycznia do końca lutego w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu będzie można obejrzeć blisko 80 zdjęć czytelników portElu, wyróżnionych w konkursie „Fotka Miesiąca”. To one pokazują piękno Elbląga i regionu, promując naszą „małą ojczyznę”.

Na konkurs „Fotka Miesiąca” portEl.pl przyszło kilkaset zdjęć blisko 50 autorów. To oni patrzą na Elbląg i jego okolice z pasją, która przekłada się na wyjątkowe ujęcia. Robienie zdjęć jest dla nich odskocznią od codzienności, zajęciem dającym wiele satysfakcji, okazją do zrobienia czegoś kreatywnego.

 

Niemal wszystkich tych niezwykłych ludzi będzie można poznać podczas wernisażu, który odbędzie się 11 stycznia o godz. 18:00 w CSE Światowid (hol główny). Jak co roku będzie tort dla naszych gości i nagrody dla autorów najciekawszych zdjęć.

 

Do zdobycia będzie również wyjątkowy kalendarz portEl.pl, który jest pełen dobrych dni. Kalendarza nie można kupić, można go tylko dostać. Seria jest limitowana, więc trafi tylko do rąk prawdziwych szczęśliwców.

 

Do zobaczenia na wernisażu!

 

--- autopromocja ---


Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie