UWAGA!

Spotkanie z Agnieszką Pietrzyk

 
Elbląg, Spotkanie z Agnieszką Pietrzyk
fot. MS, arch. portEl

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” zaprasza na spotkanie z Agnieszką Pietrzyk, autorką elbląskiego kryminału, promującą swoją najnowszą książkę pt. „Śmierć kolekcjonera”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 14 października o godz. 17 w siedzibie SM „Zakrzewo”.

Agnieszka Pietrzyk z wykształcenia jest historykiem literatury. Studia doktoranckie w zakresie literaturoznawstwa ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Zadebiutowała w 2008 roku powieścią „Obejrzyj się, królu”. Na spotkanie wstęp wolny.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Pani Agnieszka ma lekką rękę do pisania czytałem parę książek jej autorstwa np. Pałac tajemnic, Urlop nad morzem czy Śmierć kolekcjonera. Polecam sięgnąć po książki naszej elbląskiej autorki. Pozdrawiam
  • ŚMIERĆ KOLEKCJONERA to przyzwoity kryminał, nietuzinkowe ujęcie tematu; trochę szkoda tylko, że Hotel Pod Lwem, skądinąd jeden z najlepszych w Mieście - przedstawiony został jako dosyć ponure miejsce zbrodni i występku, na dodatek o wąskich korytarzach i ciasnych pokojach. Z pewnością taka antyreklama nie służy przyciągnięciu turystów do naszego miasta.
  • @pioan - Przecież to fikcja literacka.
Reklama