UWAGA!

Stacyjkowe zajęcia dla najmłodszych w marcu

 Elbląg, Stacyjkowe zajęcia dla najmłodszych w marcu

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci wraz z rodzicami/opiekunami na zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”. Będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy.

2.03 (czwartek), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką „Jano i Wito w trawie” Wioli Wołoszyn. Duży Jano i mały Wito znajdują tajemniczy kamień. Co się stanie kiedy go dotkną? Dzieci dowiedzą się tego podczas stacyjkowych zajęć. W programie również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

 

16.03 (czwartek), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką „Bocianie gniazdo” Mariusza Niemyckiego. To historia o bocianku poszukującym swojego gniazda. Czy uda mu się je znaleźć? Dzieci dowiedzą się tego podczas spotkania. W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

 

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

 

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Więcej informacji i zapisy:

Filia nr 4 Lokomotywa

ul. Ogólna 59

tel. (55) 625 60 90

Aleksandra Buła, dział komunikacji społecznej, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama