UWAGA!

Sztuka z zadupia

 Elbląg, Sztuka z zadupia

Dwóch elbląskich artystów - Waldemar Cichoń i Zbigniew Opalewski - uczestniczy w zbiorowej wystawie, która zostanie otwarta we wtorek 24 października w warszawskiej Galerii Arboretum. Wystawa nosi tytuł „Sztuka z zadupia”.

Obok elblążan w wystawie birą udział Mirosław Micia Bojenko, Elwira Iwaszczyszyn, Ewa Plichta Lubieniecka, Wiesław Wachowski, Tomasz Woźniak i Bogdan Żukowski.
     Organizatorami wystawy są Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Muzeum Narodowe w Warszawie. Wernisaż odbędzie się we wtorek 24 października o godz. 17, wystawa potrwa do 4 grudnia.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A czemu nie podano miejsc zamieszkania pozostałych artystów? w kontekście tytułu wystawy dane geograficzne są b. istotne, gdzie jeszcze poza Elblągiem jest zadupie? A może ktoś uważa że zadupie zaczyna się na rogatkach Warszawy a kończy na rogatkach Wrocławia, Trójmiasta, Łodzi, Poznania i to chyba będzie wszystko. A na marginesie z doświadczenia wiem że za dupą owszem pojawia się pewna materia, ale tylko desperaci nazwą to sztuką (a byli już tacy).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bob B.(2006-10-20)
 • Mi się ten tytuł wcale nie podoba
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Macias(2006-10-20)
 • Tytul chyba dosc przekorny. Dla mnie zadupie to Wszawa.
 • ciekawe czy to powod do dumy ze Elblag i zadupie w jednym rzedzie nieprawnie stoja... i jeszcze portel sie tym chwali... jakkolwiek przekornie i dwuznacznie "zadupie" ma byc rozumiane, ogolne skojarzenie wiekszosci jest jednoznaczne... i w tym ogolnym rozumieniu to nalezaloby "sztuke" z calej polski tam pokazac, bo jestesmy w jednym wielkim skansenie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  analityk(2006-10-20)
 • Czyżby do tej galerii władza kaczorów nie sięgała?! Pozwolili Cichoniowi się wystawiać mimo, że tak ostro ich napiętnował swoją moherową kaczką?! To chyba prawda co media mówią, że bracia K. powoli tracą władzę w kraju.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czytek(2006-10-20)
 • Poważnie sądzisz, ze Kaczyńscy zatwierdzaja program w jakichś małych galeryjkach? czy w ogóle w jakichkolwiek zatwierdzają? Jeśli tak, to opowiedz nam na forum jakie leki bierzesz.
 • "Kaczka" pana Waldemara Cichonia czeka na swoje miejsce w Tates Modern w Londynie i w Modern Art Gallery w Kaliforni. Pozdrawiam....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zachariasz Lichter(2006-10-27)
 • Ironii nie złapałeś widzę. Ja tak nie sądzę, ale sądząc po wypowiedziach pana C. dla mediów on tak sądzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czytek(2006-10-28)
Reklama