UWAGA!

Teatralni zapaleńcy przygotują własny spektakl

Członkowie Stowarzyszenia Animatorów Kultury „Teatr z bliska” rozpoczynają przygotowania do pierwszego, autorskiego spektaklu. Spotkają się w tej sprawie w czwartek 11 października w elbląskim teatrze.

O tym, że w połowie września w Elblągu powołane zostało Stowarzyszenie „Teatr z bliska” informowaliśmy już w tekście Kulturalne stowarzyszenie.
     Licząca 30 osób - głównie pedagogów i animatorów kultury - grupa miłośników Melpomeny będzie przygotowywać własne spektakle, ale także włączy się w organizowanie życia kulturalnego naszego miasta.
     - Prawdopodobnie jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu jest realizowanie swoich pasji – wyznaje Dominika Lewicka-Klucznik, rzecznik prasowy Stowarzyszenia. - Mam wrażenie, że taki właśnie cel przyświeca założycielom i członkom naszego Stowarzyszenia „Teatr z bliska”. Większość z nas to pracownicy kultury i nauczyciele, choć nie brakuje przedstawicieli innych zawodów i młodzieży uczącej się. Łączy nas jedno - pragnienie twórczego spędzania wolnego czasu i rozwijania swoich pasji.
     - Z tego działania powstaje grupa teatralna, która będzie pracowała nad spektaklami autorskimi - kontynuuje. - Pierwsze ze spotkań odbędzie się w czwartek 11 października o godzinie 18 w Teatrze Dramatycznym w Elblągu.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama