UWAGA!

The Brecker Brothers

Kolejna impreza „mJazzga w Studni” odbędzie się w środę 8 lutego o godz. 20. Tym razem Wojtek Minkiewicz zaprezentuje jeden z najlepszych, cenionych w branży duetów „dętych” - braci Brecker, tzn. Michaela - saksofonistę oraz trębacza Randy'ego.

Brecker Brothers grają jazz przesycony muzyką funk od wczesnych lat siedemdziesiątych, a prócz nagrań solo i firmowanych właśnie jako The Brecker Bros. nagrywali i towarzyszyli na koncertach większości liczących się współczesnych jazzmanów. Ich najbardziej znane wspólne dzieło to „Some Skunk Funk” z roku 1975, które będzie motywem przewodnim środowej imprezy. Będą więc projekcje koncertowe, muzyka z vinyli i oczywiście niespodzianki. Wstęp wolny.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • muzyka z lat 70tych ma juz 30ci lat. nikt juz nie gra funk...nawet BB.
  • Co w takim razie robią pełne sale na koncertach Prince'a, Freda Wesley'a, Marcusa Millera itp ?? lub może nie jest to funk? A czym inspiruje się 90 % czarnych współczesnych wykonawców tak popularnego Hip Hopu i jakie kawałki sampluje setki razy? Nikt nie zmusza do uczestnictwa w tych imprezach, ZAPRASZAMY TYCH, KTÓRYCH TO INTERESUJE! Swoją drogą nikt współcześnie nie komponuje tak jak 300 lat temu...Ciekawe po co te dinozaury chadzają tak licznie na kawałki Mozarta czy Beethovena? O! ...a może po prostu to lubią? ;) Pozdr PS. przyjdź i zobacz z którego roku jest materiał z koncertu "Some Skunk Funk" grany przez BB
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    lubięjazzilubięfunk!(2006-02-08)
Reklama