UWAGA!

Totem Leśnych Ludzi w Edenie

Elbląg, Piotr Górny, czyli donGURALesko porwał elbląską publiczność
Piotr Górny, czyli donGURALesko porwał elbląską publiczność (fot. AD)

W hip- hopowych rytmach upłynął niedzielny (7 listopada) wieczór w klubie Eden. Po raz pierwszy w Elblągu wystąpił Piotr Górny, czyli donGURALesko. Zobacz fotoreportaż.

Koncert miał się zacząć o godzinie 20. Jednak dopiero kilka minut po tym czasie bramy klubu stanęły otworem. Przed 21 Eden wypełniony był już pokaźną liczbą spragnionej Guralowych rymów młodzieży. Na początek próbę rozgrzania zebranych ludzi przyjął na barki DJ Znajz w towarzystwie MUK’a i Jach-Man’a. Kilkanaście minut hałasu w ich wykonaniu rozbudziło apetyty zebranych przed występem gwiazdy wieczoru.
       Niedzielny koncert donGURALesko był częścią trasy promującej jego czwarty solowy album zatytułowany „Totem Leśnych Ludzi”. Występ rapera od początku do końca był konkretną dawką hip -hopowych dźwięków, czasem bardziej intensywnych kiedy indziej lekko rozbujanych. DonGURALesko szybko nawiązał bardzo dobry kontakt z publiką. Ta z kolei od początku przyjęła go z entuzjazmem. Nie było praktycznie ludzi siedzących, wszyscy zebrali się pod sceną, wykazując w czasie koncertu bardzo dobrą znajomość tekstów poznaniaka. W przerwie między utworami raper w kilku celnych słowach wyraził swoją niezbyt pochlebną opinię na temat palenia papierosów i zażywania dopalaczy – taki element edukacyjny.
       Niewiele się w ostatnim czasie działo w Elblągu w temacie koncertów hip- hopowych. Występ donGURALesko z ekipą był więc dobrą okazją dla fanów HH aby na żywo skonfrontować się ze swoją ulubioną muzyką.
      
Tomasz Sulich
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama