UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Anonimowy członku, wspomnij koleżkom, że autolansy, warsztaty prowadzone przez samozwańczych poetów bez wiedzy o podstawowych aspektach poezji nie robią nam, elblążanom, dobrze. Mniej autopromocji i zadęcia. Ze smutkiem obserwuję to, co się dzieje, bo jeszcze kilka lat temu Festiwal Wielorzecze faktycznie miał coś wspólnego z literaturą. Teraz to przede wszystkim Wasza promocja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    9
    Polonistka(2018-09-13)
  • Pani Polonistko, poezji nie uczyłam się w szkole. O poezji owszem, były lekcje na których próbowaliśmy odgadnąć "co poeta miał na myśli". Dobrze, że program nauczania nie zabił w uczniach wrażliwości. Z warsztatów korzystam zawsze gdy pojawia się taka możliwość, wynoszę z nich sporo wiedzy pozapodręcznikowej. Warsztaty w szkołach to dla prowadzącego zawsze przygoda i wyzwanie - po tym jak współpracują uczniowie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy nauczyciele wykonują swoja pracę należycie. Moje polonistki serdecznie pozdrawiam, nie spodziewały się, że kiedykolwiek będę pisać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Anna Nawrocka(2018-09-18)
  • @Anna Nawrocka - 1.Programy nauczania nie zabijają wrażliwości w uczniach, jeśli jest szczera - przetrwa wszystkie "programy". 2.Poezji się nie uczy, poezję się czuje, bądź nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    hipokryta(2018-09-18)
  • @Anna Nawrocka - Chyba nigdy nie zrozumiem takiego karygodnego zachowania. I to kogo? Mieszkańców miasta, którzy zamiast się cieszyć, że Elbląg gości ludzi kultury z niemalże całego kraju, że na dni Wielorzecza z radością przyjeżdżają z najdalszych jego zakątków, że za sprawą Alternatywnych, których członkowie wygrywają ogólnopolskie konkursy poetyckie, jako ambasadorzy miasta, o którym dowiaduje się coraz więcej ludzi. Nie. .. oni plują jadem, obrażają ludzi, których tak naprawdę nie chcą poznać, a którzy wkładają całą energię i czas na organizację tak trudnego przedsięwzięcia jakim jest Festiwal, który stał się stałą, wrześniową wizytówką miasta. Wiem również, są to ludzie przyjaźni, ciepli i cechuje ich wysoka kultura. Dlatego to ja, prosta baba z gór. .. Mówię stanowcze NIE! Krytykanctwu dla samej krytyki. Dla tych co mają przewlekły ból pewnej części ciała powiem tak, nie srajcie ogniem, tylko pokażcie na co Was stać. A jeżeli nie, to przynajmniej miejcie na tyle przyzwoitości by nie gnoić własnego gniazda. Z poważaniem Dolny Śląsk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    AnnaEwa(2018-09-18)
  • @AnnaEwa - "Dla tych co mają przewlekły ból pewnej części ciała powiem tak, nie srajcie ogniem" to tylko część twojej twórczości, jak rozumiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    hipokryta(2018-09-19)
  • @AnnaEwa - Jak to są poeci, to ja chętnie zejdę do kopalni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Pomorze(2018-09-21)
Reklama