UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński W piątki o tej porze, to zarobion jestem dorabiając kapitalistę na drugą zmianę, ale może na bisy wpadnę; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    RobertKoliński(2021-07-14)
  • @RobertKoliński - Jak to tak ? To być nie może!!
  • @RobertKoliński - Panie Robercie! Jeśli pracodawca wykorzystuje i przegina to można znaleźć innego. Generalnie nie ma obowiązku pracy, więc nic na sile.
  • Generalnie oczywiście zgadzam się z powyższym, tyle że akurat w Elblągu, to kwestia znalezienia pracodawcy opiera się na staropolskim, tradycyjnym wyborze "mniejszego zła"- wykluczam oczywiście sytuacje, że ktoś aplikuje o posadę "syna/córki szefa"czy też z klucza partyjnego dostaje synekurę w ratuszu, bo to oczywiście wynaturzenia systemu są i zwykłe bananiska:)Taką ciekawostkę z życia mogę podać, że od powrotu do Polski w 2011 roku w Elblągu nie zdarzył mi się nikt (żodyn!)pracodawca, który oferowałby umowę o pracę na etat (już nawet nie o kwoty chodzi, bo i tak były złodziejskie, ale o fakt). A przez te 10 lat raz jeden widziałem uczciwą ofertę, w której kapitalista (młody i zagranicznie zarobiony, pewnie dlatego:)podawał na "dzień dobry"oferowaną pensję w publicznym ogłoszeniu. Także ten, tak właśnie wygląda emblonski "wolny rynek godnej pracy":) Hashtagi: #oligarchia, #wyzysk, #zlodzieje, #TaxTheRich
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    tow. Koliński z życia wzięt(2021-07-14)
  • @tow. Koliński z życia wzięt - Jak byś miał odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje, to może nie musiałbyś wybierać "mniejszego zła". Przestań użalać się nad sobą i zrób coś że swoim życiem.
  • Ale ja mam całkiem niezłe wykształcenie, kwalifikacje i wiedzę, do tego talentów wiela i genialnych pomysłów jeszcze więcej, tyle że narzekać na złodziejskich kapitalistów lubię, iż uważam, że zbożne to dzieło i czynić tak dla dobra powszechnego oraz szczęścia ludzkości należy, bo zaprawdę godne to, sprawiedliwe, słuszne i zbawienne; a do tego społecznie pożyteczna jest to aktywność:)A zrobić coś, to powinny raczej złodziejskie kapitaluchy lokalne i nie tylko - można by zacząć np. od wypłacania uczciwych pensji i stawek na uczciwych umowach o pracę, tarczokryzysowi roszczeniowcy i neoliberalni wyzyskiwacze sakramenccy:) Hashtagi: #KapitalizmKanibalizm, #wyzysk, #UchoIgielne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    tow. Koliński edukacyjny(2021-07-14)
  • @tow. Koliński edukacyjny - Od kiedy kapitalizm cię uwiera? Jakiś interes w przeszłości nie wypalił?
Reklama