UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kochani zwolennicy PiSu. czy nie daje Wam do myślenia fakt, iż praktycznie wszyscy wybitni twórcy i naukowcy są przeciwnikami partii rządzącej. Ludzie, którzy na swój autorytet pracowali latami, którzy przez dziesięciolecia nie wypowiadali się politycznie. Teraz już nie milczą: Olga Tokarczuk, Janusz Gajos, Urszula Dudziak, Cezary Żak, Artur Barciś, Maciej Orłoś, Grażyna Torbicka i można by wymieniać w nieskończoność (wymieniłam osoby przez lata lubiane i niekontrowersyjne). Mariusz Szczygieł wreszcie. A kto jest po Waszej stronie???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    14
    ku refleksji(2021-10-22)
  • @ku refleksji - ale autorytety ahahah, jeszcze 2 szczurów i demokratów milera cimoszewicza belkę i rosatii, chichot historii i ciemnota ludu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    slawekel(2021-10-23)
  • @ku refleksji - a tak na marginesie co takiego złego i dobrego zrobił ten rząd w porównani do poprzednich ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    slawekel(2021-10-23)
  • @ku refleksji - To jedynie dowód na sprzedajność środowiska celebrycko-artystycznego i na to, że tzw. "nowe lewactwo"(tak, to niedoskonały termin - nazywajcie to sobie jak chcecie, ale zjawisko istnieje)mocno stawia na to, aby ważne miejsce w ich propagandzie zajmowali właśnie celebryci, ze względu na to, jaki mają wpływ na społeczeństwo. I nie jest to żaden spisek - to działanie jak najbardziej jawne - i to jest właśnie najgorsze. Dyma się nas w biały dzień i udajemy, że deszcz pada, że tak powinno być.
  • @ku refleksji - Zenek Martyniuk i następca Bacha z Bajerfull, swiatowe sławy
  • @ku refleksji - Marek Suski i Katarzyna Wielka :-))))))))
  • @ku refleksji - No nie wiedziałem że wymienione osoby są naukowcami, może jestem nuedoinformowanym pisiorem?Widzisz tylko to, co chcesz widzieć, dla mnie to w większości aktorzyny, które potrafią małpować i dla których czubek własnego nosa jest sprawą najistotniejszą. Widocznie są takie antypisowskie, bo im trochę korytko się urwało?Wywyższanie się ludków zwolenników PO jest aż nadto widoczne, powiem krótko- człowiek inteligentny, dobrze wykształcony i z wysoką kulturą- będzie co najwyżej wytykał błędy rządzacych, a nie srał w swoje gniazdo i donosił do Brukseli. W Polsce nie ma prawdziwej, konstruktywnej opozycji, tylko zgraja matołów, uważającą się za kwiat narodu.
  • To tak jak byś mówił że bita żona nie powinna prosić o pomoc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Tak to widzę(2021-10-27)
Reklama