UWAGA!

Warsztaty komiksowe w „Bulaju”

2018-11-14
Aktualizowany 2018-11-23 10:15
 
Elbląg, Warsztaty komiksowe w „Bulaju”

Biblioteka Elbląska zaprasza do udziału w warsztatach rysunkowych w Bibliotece Młodego Czytelnika „Bulaj”, które odbędą się w sobotę, 24 listopada (dla osób w wieku 8-13 lat) i niedzielę, 25 listopada (dla osób w wieku 14-100 lat) . Obowiązują zapisy.

24 listopada (sobota), godz. 10
       Komiksowy Bulaj – warsztaty rysunkowe dla młodych miłośniczek i miłośników komiksu
       Serdecznie zapraszamy młodych czytelników i czytelniczki do udziału w warsztatach rysunkowych, które odbędą się 24 listopada w Bibliotece Młodego Czytelnika „BULAJ”. Podczas warsztatów poznacie historię komiksu, dowiecie się, jak budować własne historie rysunkowe i stworzycie swojego komiksowego bohatera. Najlepsze plansze komiksowe stworzone podczas naszego spotkania zostaną zaprezentowane na wystawie w Bulaju. Warsztaty skierowane są do osób w wieku 8-13 lat. Liczba miejsc ograniczone – decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty są bezpłatne, zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do tworzenia. Zasady zapisów: Obowiązują zapisy e-mailowe. Wyślijcie maila na adres komiksowewarsztaty@gmail.com w tytule wpisując datę warsztatów. W treści podajcie swoje imię, nazwisko, wiek i ulubione komiksy.
      
       25 listopada (niedziela), godz. 10
       Komiksowy Okrągły Stół w Bulaju – wspólne rysowanie komiksów dla każdego
       Zapraszamy wszystkich amatorów i amatorki rysowania komiksów do wspólnego tworzenia w Bibliotece Młodego Czytelnika „Bulaj”. Podczas warsztatów będziemy rysować plansze komiksowe na temat, który poznacie na miejscu. Każda plansza podzielona zostanie na 6 kadrów – jaką historię opowiedzą? To zależy tylko od Was! Uczestnicy będą wypełniać po jednym kadrze na planszy, w ten sposób jedną historię opowie 6 osób. Najlepsze plansze, które powstaną podczas spotkania, opublikowane zostaną w pierwszym elbląskim komiksowym zinie! Na spotkanie zapraszamy osoby w wieku od 14 lat (nie ma górnej granicy wieku!), które lubią rysować i wymyślać historie, nawet jeśli dotychczas nie miały do czynienia z tworzeniem komiksów. Udział w Komiksowym Okrągłym Stole jest bezpłatny, obowiązują zapisy mailowe. Zapewniamy materiały do rysowania, jednak jeśli macie własne ulubione przybory – przynieście je ze sobą. Swoje zgłoszenia przysyłajcie na adres: komiksowewarsztaty@gmail.com w tytule podając datę spotkania. W treści zamieście swoje imię, nazwisko, wiek, napiszcie krótko o swoich doświadczeniach rysowniczych i jeśli chcecie, zaproponujcie temat przewodni spotkania.
      
       Więcej informacji:
       Biblioteka Młodego Czytelnika „Bulaj”
       ul. Zamkowa 1
       tel. 55 625 60 23
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama