UWAGA!

Warsztaty taneczne dla dzieci

 
Elbląg, Warsztaty taneczne dla dzieci
fot. nadesłana

Nie od dziś wiadomo, że zaszczepienie w dziecku zamiłowania do aktywności fizycznej jest najlepszym sposobem na to, aby w przyszłości prawidłowo się rozwijało. Bardzo efektywną formą, która nie tylko bardzo dobrze wpływa na zdrowy rozwój, ale również może stać się dziecięcą pasją, jest taniec.

Taniec to forma, poprzez którą od najmłodszych lat można pracować nad swoją sprawnością fizyczną oraz kształtować przydatne w życiu cechy charakteru. Dzieci, które systematycznie ćwiczą i utrwalają choreografie taneczne, jednocześnie dbają o prawidłową sylwetkę, koordynację ruchową, a także wzmacniają ciało.
       Centrum Tańca „Promyk”, w ramach projektu „Czas na taniec!”, dofinansowanego ze środków Funduszu Społecznego Grupy Żywiec, organizuje cotygodniowe zajęcia taneczne dla dzieci z Elbląga. W trakcie zajęć najmłodsi elblążanie poznają kroki tańców towarzyskich oraz latynoamerykańskich, takich jak cha-cha, samba, quickstep, walc angielski czy walc wiedeński. Instruktor co tydzień wprowadza nowe kroki i choreografie, a także stara się łączyć naukę z zabawą, w celu zaszczepienia w młodych uczestnikach zamiłowania do tańca.
       Zajęcia w ramach projektu „Czas na taniec!” odbywają się cyklicznie co tydzień i trwać będą do końca stycznia 2019 roku. Dzieci uczestniczące w warsztatach zostały również zaproszone na Taneczne Mikołajki w trakcie których, wraz z rodzicami, będą miały możliwość spędzić aktywnie czas podczas rozgrywek sportowych oraz konkursów tanecznych.
      
Paula Radzikowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama