UWAGA!

Wernisaż wystawy pt. "Heklowane inspiracje"

 Elbląg, Wernisaż wystawy pt. "Heklowane inspiracje"
Fot. nadesłana

Galeria Filar Sztuki oraz Biblioteka Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy prac autorstwa dr inż. Anetty Waśniewskiej pt. "Heklowane inspiracje". Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 8 marca (środa) o godz. 17.00 w Galerii Filar Sztuki przy Bibliotece ANS w Elblągu (Al. Grunwaldzka 137).

Heklować – słowo pochodzi z języka niemieckiego – häkeln znaczy szydełkować. Nowa wystawa w Galerii Filar Sztuki to niesamowite rękodzieło wykładowczyni Instytutu Ekonomicznego ANS w Elblągu dr inż. Anetty Waśniewskiej. Twórcze szydełkowe inspiracje takie jak chusty, sukienki, serwety, torebki czy łapacze snów będzie można podziwiać w Galerii już 8 marca o godz. 17.

Dr inż. Anetta Waśniewska – nauczyciel akademicki Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu związany z Instytutem Ekonomicznym od początku jego istnienia. Spełniona elblążanka, a od kilku lat szczęśliwa mieszkanka gminy Elbląg. Ukończyła Akademię Rolniczo-Techniczną w Olsztynie oraz Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego otrzymując tytuł doktora. Prowadzi zajęcia z ekonomii i statystyki. Od 2009 roku związana również zawodowo z Uniwersytetem Morskim w Gdyni. Zajmuje się heklowaniem hobbistycznie, a wykonane prace ozdabiają ściany i okna jej domu. Zrobione przez nią ubrania, chusty i torby są chętnie noszone.

Wystawa potrwa do końca kwietnia.

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama