UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w konkursie "Legendy elbląskie"

 
Elbląg, Weź udział w konkursie "Legendy elbląskie"

Szlachetni i odważni bohaterowie legend rozbudzają wyobraźnię. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” i Szkoła Podstawowa nr 23 zapraszają dzieci do udziału w konkursie „Legendy elbląskie”. Najpopularniejszy Piekarczyk, a może elbląski czarnoksiężnik, rycerz w srebrnej zbroi albo odważne elblążanki – można je namalować, narysować, stworzyć collage lub wyrzeźbić.

Tematem konkursu są legendy elbląskie. Udział mogą wziąć dzieci do 14. roku życia. Prace konkursowe mogą być wykonane w technikach rysunkowych, malarskich, graficznych, mogą być to również collage, rzeźby lub instalacje przestrzenne. Głównym celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o historii Elbląga i regionu. Udział w konkursie jest bezpłatny, a skierowany jest on do przedszkoli i szkół  podstawowych oraz  placówek kulturalno-oświatowych.
      
       Konkurs rozgrywany będzie w 3 kategoriach wiekowych:
       Kategoria I – dzieci do 6 lat
       Kategoria II – dzieci od 7 do 10 lat
       Kategoria III – dzieci  od 11 lat do 14 lat
       Prace na konkurs należy nadsyłać na adres:
       Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu
       ul. Słoneczna 14
       82-300 Elbląg
       w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2019 r.
       Prace oceni  komisja powołana przez organizatorów, która będzie się kierować następującymi kryteriami: poziom artystyczny prac, jakość wykonania, oryginalność pracy, stopień trudności wykonania oraz zgodność z tematyką konkursu.
       Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe. Autorzy prac wyróżnionych otrzymają pamiątkowe dyplomy. Wręczenie nagród i wyróżnień laureatom konkursu odbędzie się podczas uroczystego otwarcia wystawy pokonkursowej w CSE „Światowid” w maju 2019 r.
       Regulamin i karta zgłoszenia dostępna na stronie organizatora: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/konkurs-legendy-elbl-skie/
       Informacji na temat konkursu udziela: Małgorzata Cieślik, 55 625 87 02 sekretariat, Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu, e-mail: sp23.m.cieslik@wp.pl
        
       Organizatorzy:
       Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu
       Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu
      
Paula Załuska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama