UWAGA!

Wieczór z kabaretem

 Elbląg, Wieczór z kabaretem

We wtorek 10 października do Elbląga przyjedzie Góra, Prymus, Zlew, Zakleszcz, Maćkowy potwór i Basen, czyli Kabaret Łowcy.B. Grupa zaprezentuje swojej najlepsze skecze, gwarantując elblążanom sporą dawkę absurdalnego humoru.

Kabaret Łowcy.B został założony przez studentów Uniwersytetu Śląskiego. W skład grupy wchodzą: Bartosz Góra (Góra), Bartosz Gajda (Prymus), Sławek Szczęch (Zlew), Paweł Pindur (Zakleszcz), Maciej Szczęch (Maćkowy potwór) i Mariusz Kałamaga (Basen).
     Łowcy.B to na polskiej scenie kabaretowej wyjątkowe zjawisko. Nie można ich zamknąć w jakieś ramy, nie są schematyczni i nie są po prostu kolejnym kabaretem żartującym z naszej sytuacji politycznej. W swoich numerach Łowcy.B prezentują absurdalny humor z przewagą pantomimy i improwizacji. Długa lista skeczy prezentowanych przez Łowców obejmuje m.in.„The Klaszczers”, „Autobus”, „Mowa” czy „Gili Gili”. W każdym z nich doprowadzają publiczność do ataków śmiechu, a nawet do łez.
     Twórczość kabaretu została doceniona już przez jury i publiczność na wielu konkursach. Łowcy.B zdobyli m.in. pierwszą nagrodę na I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. 2004 w Poznaniu, Tytuł Świra 2003 w kategorii Najbardziej Absurdalny Kabaret, Grand Prix, Nagrodę Publiczności oraz II Nagrodę Dziennikarzy na VI Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej Przewałka w Wałbrzychu.
     Teraz szansę spotkania i zapoznania się z humorem Łowców.B będą mieli elblążanie.
     Kabaret wystąpi w CKiWM Światowid we wtorek 10 października o godz. 19. Bilety w cenie 25 zł.
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama