UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wszystko o kochaniu

2008-02-05
Aktualizowany 2008-02-07 15:52
Elbląg, Wszystko o kochaniu

Już tylko osiem dni pozostało wszystkim chętnym, którzy chcą wziąć udział w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa „... Czy to jest kochanie?”. Pędźcie do Światowida i zgłoście się!

W części konkursowej festiwalu wezmą udział zakwalifikowani przez komisję artyści - uczniowie szkół gimnazjalnych, studenci i dorośli, którzy wcześniej zgłoszą swoje uczestnictwo u organizatorów. Prezentacja nastąpi w kategoriach recytacja, piosenka artystyczna, a także teatr jednego aktora i małe formy teatralne.
     Aby wziąć udział w części konkursowej festiwalu należy wypełnić i przesłać kartę uczestnictwa dostępną na stronie www.swiatowid.elblag.pl, a także teksty utworów i - w przypadku piosenki artystycznej, teatrów jednego aktora i małych form teatralnych - płytę CD lub DVD z nagranymi utworami.
     Prezentacja w kategorii recytacja, obejmować ma maksymalnie dwa utwory, a ich rodzaj organizatorzy pozostawiają uczestnikom. Program nie może trwać dłużej niż 10 minut.
     W przypadku turnieju piosenki artystycznej, podobnie, jak w kategorii poprzedniej, uczestnicy wykonać mają również dwa utwory, które zawierać mają w sobie elementy literatury, muzyki i aktorstwa. W przypadku tej kategorii liczy się także własna interpretacja każdego tekstu słowno - muzycznego. Wymogiem prezentacji piosenki jest akompaniament własny lub małego zespołu muzycznego (nie więcej niż siedem osób), a występ nie może przekraczać 10 minut. W przypadku teatrów czas ten wydłużony jest do 30 min.
     Tematem przewodnim festiwalu jest miłość, jednak można wykorzystać w swoim repertuarze uczucia zbliżone do miłości lub zupełnie przeciwstawne, jak nienawiść.
     Kwalifikacji do udziału w turnieju dokona na podstawie nagrań komisja artystyczna powołana przez organizatorów. Informacje o zakwalifikowaniu będą podane do 1 marca. Najlepszym wykonawcom przyznane zostaną nagrody pieniężne - pula nagród wynosi 25.000 zł.
     
     Mówi Justyna Kozłowska-Dyrla z Centrum Kultury Światowid:
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama