UWAGA!

Wymień się ciuchami w Tolkmicku

Elbląg, Wymień się ciuchami w Tolkmicku

Organizowana od trzech lat w Galerii EL wymiana ubrań cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem elblążan. Po dwóch wymianach ciuchów w Pasłęku i Młynarach, wiemy, że to strzał w dziesiątkę, dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w ostatnim wyjazdowym swap party, które odbędzie się 28 września o godz. 17 w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Tolkmicku przy ul. Świętojańskiej 1.

Akcja jest sposobem na kryzys w naszych szafach i w portfelach. Zatem przygotujcie wszystko, co chcielibyście wymienić, tak aby przyniesione rzeczy miały szansę znalezienia nowego właściciela. Dzięki temu każdy może wyszukać coś wyjątkowego dla siebie na nową porę roku. Każdy, kto znajdzie w szafie zbędne ubrania, buty, torebki lub biżuterię itp., może wymienić się nimi podczas imprezy. Można przynieść tyle rzeczy, ile się chce. 
       Podstawą uczestnictwa w akcji jest wymiana, jeśli jednak z jakichś względów nie dojdzie do niej, można sprzedać ubrania, ale pod warunkiem sprzedania towaru za niską kwotę. 
      
       Wymiana ubrań odbywa się w ramach projektu „Festiwal Fashion Lab 2012” dofinansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Elblągu. Jest wspólnym projektem Stowarzyszenia Laboratorium Sztuki, Centrum Sztuki Galeria EL oraz Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym.
      
       Marta Karaś
       Centrum Sztuki Galeria EL
       Tel. 55 232 53 86
       marta@galeria-el.pl
      
Marta Karaś
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama