UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wystawa „Barwa i kształt dotyku” w ZUS-ie

 
Elbląg, Wystawa „Barwa i kształt dotyku” w ZUS-ie
fot. nadesłana

Klienci i pracownicy ZUS-u w Elblągu mogą oglądać i dotykać wystawę prac plastycznych wykonanych przez członków Polskiego Związku Niewidomych w Elblągu. 10 sierpnia w Sali Obsługi Klienta elbląskiego oddziału odbył się wernisaż prac. Prace można oglądać do dnia 23 września.

W ramach współpracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Polskim Związkiem Niewidomych w Oddziale w Elblągu przy ul. Teatralnej 4 w sali obsługi klientów można oglądać wystawę prac przygotowanych przez członków Polskiego Związku Niewidomych. Wystawa zorganizowana została pod hasłem „Barwa i kształt dotyku”. Otworzyły ją Karina Podlaszewska, dyrektor oddziału oraz Janina Maksymowicz, prezes Polskiego Związku Niewidomych w Elblągu.
       Osoby niewidome i słabo widzące pod kierunkiem artysty plastyka, instruktora zajęć arteterapii podczas warsztatów pod hasłem „Barwa i kształt dotyku” tworzą różnego rodzaju prace. Agnieszka Warsza, pedagog i terapeuta, swoim podopiecznym przekazuje wiedzę niezbędną do tworzenia dzieł. Prace wykonywane są różnymi technikami pozwalającymi oglądać je dłonią. Są to obrazy abstrakcyjne, każdy może je odczytać i zinterpretować na swój własny, indywidualny sposób. Już po raz kolejny w oddziale ZUS została zorganizowana wystawa tych zadziwiających prac.
       Zapraszamy do obejrzenia prac zarówno osoby, które nie wydziały jeszcze wystawy prac Polskiego Związku Niewidomych, jak i te, które miały już możliwość obejrzenia wcześniejszych wystaw. Każda kolejna wystawa prac jest inna i wyjątkowa.
      
Barbara Piotrowska, regionalny rzecznik prasowy ZUS w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama