UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wystawa sercem malowana

 
Elbląg, Wystawa sercem malowana
fot. nadesłana

"Sercem malowane" to kolejna wystawa prac malarskich słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu. Oprócz olbrzymiego entuzjazmu, zaangażowania autorów prac i wielkiego serca, jakie za każdym razem wkładają w tworzone przez siebie dzieła, widać ogromne postępy, jakie poczynili uczestnicy warsztatów malarskich, od czasu powstania pierwszych prac stworzonych kilka lat temu.

Niektóre prace zaskakują nas poziomem umiejętności. Instruktorzy prowadzący zajęcia warsztatowe: pani Katarzyna Smeja Skulimowska z Elbląga i pan Zbigniew Śmiechowski z Gdańska (profesjonalni malarze) za każdym razem podkreślają, że są dumni ze swoich podopiecznych, że uwielbiają z nimi pracować – bo atmosfera na zajęciach jest nie tylko bardzo twórcza, ale przede wszystkim ciepła, serdeczna, przyjazna. Na wystawie prezentowane są prace nie tylko słuchaczy lecz także młodzieży ze Szkoły Podstawowej Nr 11 w Elblągu, która wzięła udział w międzypokoleniowym plenerze zorganizowanym przez UTWION w maju w Zastawnie koło Elbląga. To także kolejne wspólne międzypokoleniowe doświadczenie, którego wartość jest nie do przecenienia. Młodzież świetnie integruje się ze starszymi koleżankami i kolegami wymieniając się spostrzeżeniami, refleksjami, pomagając sobie wzajemnie. Wystawę oglądać można do 15 grudnia w Ratuszu Staromiejskim.
      
UTWiON
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama