UWAGA!

XI OFSS - piosenka artystyczna

W sobotę 21 kwietnia o godz. 16 w dużej sali kina Światowid rozpoczną się przesłuchania XI Festiwalu „…Czy to jest kochanie?” w kategorii piosenka artystyczna. Konkurs poprowadzi Monika Kowalczyk.

Wystąpią w nim:
     
     Mariusz Procyk - student z Torunia. Zaśpiewa „Znawcy, którzy się rodzą” (słowa: Janusz Skwira, muzyka: Mariusz Procyk) i „Proste jak słowo cześć” (słowa: Janusz Skwira, muzyka: Anna Kossakowska).
     
     Anna Snochowska - pracuje jako referent. Zaśpiewa „Nikt mnie nie kocha” (Agnieszka Osiecka, Andrzej Sławiński), „O jednej Wiśniewskiej” (Jerzy Jurandot) i „Konie Apokalipsy” (Wiesław Dymny, Zygmunt Konieczny).
     
     Joanna Mioduchowska - wokalistka, gitarzystka, kompozytorka i autorka tekstów. Zaśpiewa „Wiersz księżycowy” (Bolesław Leśmian, Joanna Mioduchowska) i „Nad domem błękit” (Jarosław Iwaszkiewicz, Joanna Mioduchowska).
     
     Magdalena Bialik - Zaśpiewa „Miał być ślub” i „Jesteś lekiem”.
     
     Magdalena Lepiarczyk - Chce się dostać na łódzką „filmówkę”. Zaśpiewa „Twardy orzech” (Agnieszka Grochowicz, Dariusz Szweda), i „JA tonę” (sł. Tomasz Kondeusz).
     
     Monika Załoga - Zaśpiewa „Jesień idzie przez park” (Janusz Kondratowicz, Krzysztof Klenczon) i „Bilans przechodnia” (Monika Załoga).
     
     Ewa Ostrowska - Pracuje w przedszkolu. Pochodzi z Tczewa, aktualnie mieszka w Elblągu. Zaśpiewa „Czarne perfumy” (Agnieszka Osiecka, Przemysław Gintrowski) i sonet Szekspira.
     
     Piotr Olejnik - Studiuje jazz i muzykę estradową na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zaśpiewa „Kroki” (muzyka Piotr Olejnik) i „Dziewczyna bez kolczyka” (Zofia Rackowiak i Piotr Olejnik, muz. Mateusz i Piotr Olejnik).
     
     Joanna Konecka - Jest pedagogiem specjalnym o specjalności pedagogika terapeutyczna. Zaśpiewa „W szeregu” (Agnieszka Osiecka, Seweryn Krajewski), „Na brzozowej korze” (Agnieszka Osiecka, Maciej Małecki) i „Drogi mi dałeś nieprzebyte” (Dorota Chróścielewska, Janusz Wójcik).
     
     Julia Rybakowska - Studiuje na prawa na UMK w Poznaniu oraz w szkole aktorskiej Art.-Play w Katowicach. Zaśpiewa „Nie wiem, czy to warto” (Krzysztof Dzikowski, Z. Bizoń) i „Poste restante” (Katarzyna Groniec).
     
     Malwina Koteluk - Studiuje w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Zaśpiewa „Jeszcze w zielone gramy” (Wojciech Młynarski, Matuszkiewicz) i „Sambę przed rozstaniem” (Jonasz Kofta, Baden Powell).
     
     Katarzyna Rybska - Pochodzi z Morąga, jest studentką pedagogiki w PWSZ w Elblągu. Zaśpiewa „Damą być” (Agnieszka Osiecka, Janusz Mikuła) i „Kiedy mnie już nie będzie” (Agnieszka Osiecka).
     
     Karolina Popczyk - Studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Zaśpiewa „Światłocienie” (D. Szweda, K. Tylmanowska) i „Utopijni Trubadurzy” (Ewa Lipska, A. Zarycki).
     
     Magdalena Załęcka - Jest uczennicą I LO w Olsztynie. Zaśpiewa „Kto tam u ciebie jest” (Agnieszka Osiecka, Jerzy Satanowski) i „Wariatka tańczy” (Agnieszka Osiecka, Seweryn Krajewski).
     
     Maja Anna Panicz - Reprezentantka Elbląga. Zaśpiewa „Jeśli myślisz” i „Przypominam” (Halina Poświatowska, J. Pietrzak).
     
     Jacek Kadis - Zaśpiewa „Kiedyś” (słowa i muzyka Jacek Kadis) i „W poczekalni” (słowa i muzyka Jacek Kadis).
     
     Dariusz Baran - Zaśpiewa „Zdumienie” (Jan Paweł II, Dariusz Baran) i „Świetlista noc” (Jan Wermer, Janusz Stokłosa).
     
     Magdalena Łowkiel - Mieszka w Barczewie koło Olsztyna. Zaśpiewa „Peonie” (Agnieszka Osiecka, Adam Sławiński), „Wszystko, co będę miała” (Kazimiera Iłłakowiczówna, Janusz Wójcik) i „Ci chłopcy mówią do nas” (Agnieszka Osiecka, Maciej Małecki).
     
     Anna Goc - Absolwentka wiedzy o teatrze na krakowskim UJ. Zaśpiewa „Posprzątam po sobie” (słowa i muzyka Antoni Mleczko) i „To było tak” (Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski).
     
oprac. PD

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama