UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Żartowniś z tego jubilata!

 
Elbląg, Żartowniś z tego jubilata!
fot. AD

Piotr Bałtroczyk świętował w Elblągu pięćdziesiąte urodziny. Tradycyjne „Sto lat” jubilatowi odśpiewali: Olga Bończyk, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak, Krzysztof Jaślar, Grupa MoCarta, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Nowaki, zespoły „The Jobers” i „Szalone” oraz - najliczniejsza - elbląska publiczność. Zobacz fotoreportaż.

Mnóstwo żartów dotyczących wieku jubilata, wiele zabawnych wspomnień i komicznych sytuacji z jego życia, opowiadanych przez samego Bałtroczyka, jak i jego gości – to musiało się podobać. Elblążanie po raz kolejny udowodnili, że lubią się śmiać. To był jedyny wieczór tegorocznych Nocy, podczas którego wszystkie miejsca siedzące były zajęte. Ta sytuacja, staje się regułą.
      
       Wu że du (dla niewtajemniczonych déjà vu)
      
Prowadzenie koncertu objęła Grupa MoCarta. Muzycy żartowali, grali, śpiewali, a nawet śpiewająco zapowiadali kolejnych gości. Do łez publiczność rozbawiły kabarety Łowcy.B i Nowaki. Skecze – mimo, że częściowo znane – i tak wywoływały salwy śmiechu. Publiczność i jubilata kokietowały trzy aktorki Olga Bończyk, Katarzyna Zielińska i Katarzyna Żak. Zza kulis, z prezentem dla jubilata, wyłonił się także reżyser spektaklu, Krzysztof Jaślar. Warto też wspomnieć, że elbląska grupa „Szalone” zaśpiewała piosenkę „Wesołe jest życie staruszka”.
       Na deser mikrofon przejął Piotr Bałtroczyk, przez większość wieczoru siedzący na fotelu jubilata i komentujący jedynie żarty kolegów. Przytaczając anegdoty z życia mężczyzny w pewnym wieku, wieśniaka i gwiazdora sprawił, że widzowie zanosili się śmiechem. Ja momentami rżałam.
       - Starość jest wtedy, gdy wartość świeczek przekracza wartość tortu - powtórzył za Jaślarem Bałtroczyk.
       Zwieńczeniem uroczystości był ogromny tort z wizerunkiem jubilata... i jedynie paroma ognistymi fontannami.
      
Olga Kaszubska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama