UWAGA!

Żartowniś z tego jubilata!

 
Elbląg, Żartowniś z tego jubilata!
fot. AD

Piotr Bałtroczyk świętował w Elblągu pięćdziesiąte urodziny. Tradycyjne „Sto lat” jubilatowi odśpiewali: Olga Bończyk, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak, Krzysztof Jaślar, Grupa MoCarta, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Nowaki, zespoły „The Jobers” i „Szalone” oraz - najliczniejsza - elbląska publiczność. Zobacz fotoreportaż.

Mnóstwo żartów dotyczących wieku jubilata, wiele zabawnych wspomnień i komicznych sytuacji z jego życia, opowiadanych przez samego Bałtroczyka, jak i jego gości – to musiało się podobać. Elblążanie po raz kolejny udowodnili, że lubią się śmiać. To był jedyny wieczór tegorocznych Nocy, podczas którego wszystkie miejsca siedzące były zajęte. Ta sytuacja, staje się regułą.
      
       Wu że du (dla niewtajemniczonych déjà vu)
      
Prowadzenie koncertu objęła Grupa MoCarta. Muzycy żartowali, grali, śpiewali, a nawet śpiewająco zapowiadali kolejnych gości. Do łez publiczność rozbawiły kabarety Łowcy.B i Nowaki. Skecze – mimo, że częściowo znane – i tak wywoływały salwy śmiechu. Publiczność i jubilata kokietowały trzy aktorki Olga Bończyk, Katarzyna Zielińska i Katarzyna Żak. Zza kulis, z prezentem dla jubilata, wyłonił się także reżyser spektaklu, Krzysztof Jaślar. Warto też wspomnieć, że elbląska grupa „Szalone” zaśpiewała piosenkę „Wesołe jest życie staruszka”.
       Na deser mikrofon przejął Piotr Bałtroczyk, przez większość wieczoru siedzący na fotelu jubilata i komentujący jedynie żarty kolegów. Przytaczając anegdoty z życia mężczyzny w pewnym wieku, wieśniaka i gwiazdora sprawił, że widzowie zanosili się śmiechem. Ja momentami rżałam.
       - Starość jest wtedy, gdy wartość świeczek przekracza wartość tortu - powtórzył za Jaślarem Bałtroczyk.
       Zwieńczeniem uroczystości był ogromny tort z wizerunkiem jubilata... i jedynie paroma ognistymi fontannami.
      
Olga Kaszubska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama