UWAGA!

Zrób to sam

 
Elbląg, Zrób to sam

Jeśli lubisz twórczo spędzać czas, przyjdź w listopadowe popołudnie na warsztaty decoupagu, twórczą atmosferą odczarujemy jesień. Zrób to sam – to hasło przewodnie Cyklu Warsztatów DIY (Do It Yourself) dla osób dorosłych i młodzieży organizowanych w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Decoupage to znana od dawna technika zdobnicza, która dziś przeżywa swój renesans. Decoupagem możemy ozdobić niemal wszystko: drewno, metal, ceramikę, szkło, plastik, styropian czy masę papierową. Podczas warsztatów ozdabiane będą drewniane skrzyneczki. Każdy uczestnik zabierze ze sobą pracę, którą stworzył. Technika ta polega na przyklejeniu do wybranego obiektu wzorów wyciętych z serwetek i lakierowaniu całości. Dodatkowym ozdobieniem mogą być spękania farby.
       Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników krok po kroku z techniką decoupagu, przekazanie inspiracji do własnych działań twórczych oraz aktywne spędzenie czasu w dobrej atmosferze. Do udziału zapraszamy młodzież i osoby dorosłe, można także przyjść z dzieckiem i wspólnie stworzyć decupagową skrzyneczkę.
       Warsztaty decoupagu odbędą się 9 listopada w godz. 17 – 18.30 w sali 46 (II piętro budynku) w CSE „Światowid” w Elblągu. Prowadzący – Paula Załuska. Koszt warsztatów to 10 zł. Płatne w kasie kina „Światowid” w dniu warsztatów.
       Szczegółowe informacje i zapisy: e-mail paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl lub tel. (55) 611 20 64. Można zapisywać się na pojedyncze warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona.
       Kolejne warsztaty Zrób to sam odbędą się 29 listopada, będą to zajęcia prezentujące technikę scrapbookingu (ozdabianie alumów).
      
Paula Załuska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama