UWAGA!

Ogród kreatywny „Zielone płuca Zawodzia”

 Elbląg, Ogród kreatywny „Zielone płuca Zawodzia”
fot. nadesłana

W Przedszkolu nr 5 przy ul. Szańcowej 9 w Elblągu odbyło się uroczyste otwarcie ogrodu kreatywnego „Zielone płuca Zawodzia”. W ogrodzie przedszkolnym powstała m.in. strefa dydaktyczna, sensoryczna, zabaw kreatywnych oraz ścieżka sprawnościowa.

Przed oficjalnym przecięciem wstęgi krótką historię powstawania ogrodu przedstawiła dyrektor przedszkola Ewa Zyzek, kierując jednocześnie słowa podziękowania do osób i instytucji zaangażowanych w realizację tego przedsięwzięcia. Przecięcia wstęgi dokonały pani Wiesława Kamińska, kierownik Centrum Edukacji Ekologicznej wraz z dyrektor Przedszkola.
       Tuż po oficjalnym otwarciu przybyli goście mieli okazję obejrzeć zmiany, jakie zaszły w ogrodzie przedszkolnym, gdzie m.in. powstała strefa dydaktyczna, sensoryczna, zabaw kreatywnych oraz ścieżka sprawnościowa. - Patrzcie na projekt jak na coś, co dopiero powstaje, ale już żyje i cieszy nas a przede wszystkim nasze dzieci. W głowach mamy wiele ciekawych i odważnych pomysłów i wiemy, że je zrealizujemy - mówią pracownicy przedszkola.
      
      
Przedszkole nr 5 w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Na osiedlu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama