UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co prawda mieszkam na obrzeżach Elbląga, ale twierdzę, że powinno powstać tam miejsce przyjazne dziecia i rodziną jakiś park z placem zabaw dla dzieci. Tak naprawdę to w Elblągu nie ma gdzie iść z dzieckiem się pobawić, bo albo wszystko jest strasznie daleko albo jest tak zniszczone, że strach dziecko tam zabrać. Parking też jest świetnym pomysłem! W tym miejscu jest mało miejsc parkingowych a w pobliżu znajduje się przedszkole :)
  • A ja myślę, że bardzo przydałby ci się słownik. Dziecią?! Rodzicą?! Masakra....
  • No i co z tego, że za płotem jest przedszkole ? Ile czasu będziesz pod nim parkować ? I jak często ? A miejsc dla dzieci jest sporo, najbliższe do tego miejsca jest w parku przy Traugutta, 10 minut spacerkiem, prostą, niedawno wyremontowaną drogą. Poza tym, jak mieszkasz na obrzeżach miasta, to po co się wtrącasz ? A nie mieszkasz przypadkiem w domku z ogródkiem ? Albo w jakimś nowym, całkiem wypasionym, osiedlu, do tego np. strzeżonym ? Przecież one zwykle mają własne miejsca dla dzieci. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    NIEdlaparkingów(2018-01-05)
Reklama