UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • poziom i jakość tej uczelni jest tak niska ze mozna ja porownac jak I Lo do szkoły zawodowej nr 1.. .patola. .. Tylko Gdańsk.
  • Jak czytam te Wasze opinie, to żal mi się Was robi, ale to domena większości z nas Polaków ciągle narzekać. Jak coś dobrego w tym mieście się dzieje to trzeba się cieszyć a nie narzekać. Skończyłam EUH-E i sobie bardzo chwalę. Mówicie o tym żeby studiować w Trójmieście to bardzo proszę. Uczelnie publiczne popadły w rutynę tam student sie wogóle nie liczy nie mówiąc o jakości też chyba bardzo podupadła. Na moim roku było bardzo dużo studentów z Trójmiasta i woleli studiowac w EUh-H-e. Tu przynajmnie wszystko jest na miejscu i nie trzeba ganiać po całym mieście z zajęć na zajęcia.
  • ja sobie chwalę euh-e, kończyłam administracje II stopnia i powiem ze zajęcia, kadra, atmosfera super. Licencjat robiłam na UG i żałuje ze od początku nie studiowałam w Elblągu na euhe bo zajęcia lepiej prowadzone a kadra taka sama jak na UG no i warunki komfortowe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    student22(2014-09-29)
Reklama