UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Prezes Guminiak wyraźnie mówił, że chce odejść tylko nie ma chętnych do poprowadzenia Olimpii. Słyszałem na konferencji. Dlatego może jest ktoś z lepszym pomysłem no i przede wszystkim środkami niech poprowadzi nasz Klub. A tak to tylko głupie komentarze. Są chętni? sam przypomnę Prezesowi o jego słowach. Mam to nagrane. Ale nie ma chętnych. Może sam bym chciał, ale nie mam możliwości zapewnienia środków na funkcjonowanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    obiektywny(2020-06-04)
  • @obiektywny - "środki zapewniające funkcjonowanie klubu"w dzisiejszych czasach pochodzą w całości od sponsorów. Pokaż mi takiego sponsora, który wyłoży kasę na to co prezentują elbląscy kopacze amatorzy. Nie mówię tu już o umiejętnościach piłkarskich. Powiedz, kto wyłoży poważną kasę na drużynę pozbawioną ambicji i aspiracji ? Znasz takich ? Ja nie. Nawet ksiądz/prezes takich nie zna. Elbląg zasługuje na dużą piłkę ale potrzeba rewolucyjnych zmian. Zbudowania zespołu od podstaw. To obecne towarzystwo należy pogonić a nie ich utrzymywać.
  • @obiektywny - Tak Gumini chce odejsc, bo nikt nie moze przyjsc, . .. .. ta maslo maslane. A moze jest jednak tak. .. nikt nie moze przyjsc bo Gumini nie chce odejsc. Ta zabawa w kotka i myszke trwa juz tyle lat. Nic dobrego nie robicie. .bardzo dobrzy zawodnicy, trenerzy uciekaja od Was jak myslicie dlaczego?, Bo nie pozwalacie zawodnikom siegac po wyzsze cele jakim jest awans, hamujecie rozwoj pilki i mamicie znowu moze za 2,3 sezony powalczymy o l lige. I tak to juz trwa ponad 30 lal
  • @dyzio - Słowa, słowa, słowa. Przyjdz człeniu pokaż że potrafisz, że chcesz, że możesz. Zmień to co permanentnie krytykujesz na lepsze co wszystkim będzie odpowiadać, poukładaj sportowo i organizacyjnie od nowa i będzie git. I już jestem spokojny o przyszłość kopanej w Elblągu jak są tacy jak ty. Pluć koleś to mój pies potrafi a ty to robisz non stop. Gdzie jesteś jak są trzy punkty? Jakoś nie mogę znalezć Dyzia. Jak jest wtopa jest i Dyzio. I nie pisz mi co ty pamiętasz. Dzisiaj kiedy trzeba podchodzić do tej biedy ze zrozumieniem ty wieszałbyś wszystkich na latarniach. Kibic? Żałosne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Bololo(2020-06-04)
  • @obiektywny - prezes również nie ma żadnych środków
Reklama