UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Szkoda, ze Pogon Siedlce dala tylka w Elblagu, bo na ta chwile byloby 4 pkt przewagi nad strefa spadkowa i 4 mecze do konca. Ksiadz by sie skompromitowal na cala Polske do konca zycia. A tak utrzymanie juz na 99% chyba ze beda 4 porazki z rzedu
 • @cichy - Cztery porażki z rzędu mogą się zdarzyć, to nawet całkiem prawdopodobne. Ale Olimpia się utrzyma, bo zespoły z dołu tabeli na pewno nie zdobędą w tym czasie kompletów punktów. Część z tych drużyn (Elana, Lech, Skra, Pogoń, Garbarnia, Stal Rzeszów)musi pewnie rozegrać jeszcze część spotkań między sobą. I potracą w ten sposób punkty. Wygrana z Siedlcami przesądziła raczej o utrzymaniu, prawdopodobieństwo spadku Olimpii jest w takiej sytuacji zbliżone do szóstki w Lotto.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  0
  KibiczProstej(2020-07-05)
 • @KibiczProstej - Zapewniam cię że takich meczy o których piszesz jest niewiele. 2 zaledwie. Natomiast Olimpia gra z tymi drużynami aż trzy spotkania. 7 pkt nad strefą. Ktoś kto pisze o pewnym utrzymaniu nie ma kompletnie pojęcia o czym pisze. .Nie życzę im spadku ale trochę pokory chłopie co byś się z ręką w nocniku nie obudził.
 • @KibiczProstej - Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa Błękitni Stargard - Stal Rzeszów Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków Znicz Pruszków - Lech II Poznań Stal Stalowa Wola - Elana Toruń Elana Toruń - Resovia Lech II Poznań - Gryf Wejherowo Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg Skra Częstochowa - Górnik Łęczna Dwie najblizsze kolejki. Olimpia Skra nic pewnego. Skra dziś ograła Błękitnych. Stal Rzeszów Olimpia-cięzki wyjazd nawet bardzo. Przy odrobinie nieszczęścia po tych dwóch kolejkach może zostać 1pkt nad strefą i dwie kolejki do końca.
Reklama