UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie będę chodził na mecze i posyłał syna do akademii Olimpia Elbląg do kiedy prezesem będzie Guminiak a koordynatorem Przybyła. Obiecuję !!! Wiecie jak mnie serce boli jak to pisze ale tak zrobię. Jak ich nie bedzie to będę wspierał Mój Klub Olimpia Elbląg. Wiecie co się dzieje w akademii Olimpia Elbląg. Paranoja :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    37
    11
    OE 45(2020-07-02)
  • @OE 45 - mój syn trenuje w akademii i jest wszystko ok. Jest bardzo zadowolony z utęsknieniem czeka na następny trening, sparing itp.
  • @OE 45 - jezeli tak zrobisz tzn ze w twoim sercu nie ma Olimpii
  • @OE 45 - Problem masz ze sobą człowieku. Dobrze, że Ci trenerzy chcą jeszcze poświęcać popołudnia dla dzieci kiedy zaległości w pensjach sięgają często gęsto 3-4 miesięcy. Miałbyś energię do pracy oni mają. Więc wypisz się z Olimpii, dziecku podaj powód swojej frustracji.
  • @OE 45 - Ale co się dzieje ? Zajęcia, treningi, roczniki grają swoje. Do Zagłębia przepisz jak przejdzie testy motoryczne Twój junior.
  • Nie rozumiesz pewnej kwestii kolego. To ze trenerzy nie mają placone to nie wina rodziców i nie ma im za co dziękować. Wykonuja swoją prace i maja za to placone. A ze od 3 czy 4 miesiecy nie dostaja wyplat to wina chyba kogos innego. A jesli chodzi o koordynatora to tu problem jest nieco glebszy i bardziej złożony. Piastujac taka funkcje trzeba umieć rozmawiać ze wszystkimi a zwlaszcza z rodzicami. Trzeba sie usmiechnac czasem powiedziec komus komplement a nie chodzic z nosem zadartym i nie szanować innych nawet swoich kolegów po fachu. Dajcie szanse innemu koordynatorowi i wtedy bedziecie mieli porownanie. Czemu pozbywacie sie swietnych trenerow ktorzy sa tez wspanialymi ludzmi. Pozdrawiam trenera Sebastiana "Jajo". Zycze wielu sukcesow i prywatnie i zawodowo. To byłby czlowiwk na wlasciwym miejscu. No ale prezio ma inne zdanie. Karierowicz i wazeliniarz zarzadza akademią
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    1
    Karol Karol(2020-07-02)
  • @OE 45 - chyba syn za słaby i nie mieści się w składzie, albo zasady są za trudne bo tata chce być trenerem, ale to w ogródku można ćwiczyć
  • Tak, Tata Piotr Chce być trenerem😁 Hashtagi: #ArekOlimpia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    ArekOlimpia(2020-07-03)
  • Tak Tata Piotr bardzo Zadowolony Hashtagi: #ArekOlimpia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Olimpia Arek(2020-07-03)
  • @OE 45 - O rany co teraz będzie z naszym ukochanym klubem. .. .. On nie będzie chodził na mecze o ja cieee, a i takiego wielkiego talentu na trening nie puści. O nieeeee Prezesie i co teraz, jak my se z tym poradzimy ???? Proszę zastanów się jeszcze (bar. .n)
Reklama