UWAGA!

Dariusz Kaczmarczyk: Brawo Mariusz (komentarze pomeczowe)

 Elbląg, Dariusz Kaczmarczyk, trener Olimpii Elbląg
Dariusz Kaczmarczyk, trener Olimpii Elbląg (fot. Anna Dembińska, arch portEl.pl)

- Nasza młodzież pokazała, że drzemią w niej możliwości. Młodzi zawodnicy zostawili serducho – tak o swoich piłkarzach mówił Dariusz Kaczmarczyk po wczorajszym meczu. Żółto-biało-niebiescy wygrali 1:0 z Pogonią Siedlce.

- Duże rozczarowanie. Przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że w Olimpii wystąpi duża liczba młodzieżowców. Myśleliśmy, że po dwóch zwycięstwach dopiszemy sobie kolejne punkty – mówił po wczorajszym meczu Bartosz Tarachulski, trener Pogoni Siedlce.

Żółto-biało-niebiescy postarali się o niespodziankę i wygrali z Pogonią 1:0. Chociaż z przebiegu gry trudno nazwać wczorajszy rezultat sensacją.

- Nasza młodzież pokazała, że drzemią w niej możliwości. Jesteśmy generalnie zadowoleni, stworzyliśmy sobie sytuacje, z której strzeliliśmy gola – mówił Dariusz Kaczmarczyk, trener Olimpii.

Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Mariusz Bucio, dla którego był to faktyczny debiut w II lidze. Przed wczorajszym spotkaniem wystąpił tylko w dwóch meczach w pierwszej drużynie i uzbierał 10 minut gry.

- Brawo Mariusz. Młodzi zawodnicy zostawili serducho na boisku. Po porażce w poprzednim meczu kilku młodych piłkarzy pokazało, że są wartościowymi zawodnikami. Podobało mi się podejście zespołu – mówił Dariusz Kaczmarczyk.

Po dwóch porażkach Olimpia wczoraj pokazała, że mimo gry młodzieżowym składem potrafi popsuć szyki teoretycznym faworytom.

- Była odmiana pomiędzy dzisiejszym meczem, a tym poprzednim. Jesteśmy zadowoleni i pracujemy dalej – mówił trener Olimpii.

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg

SM

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama