UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przeanalizowałem sobie 1 ligę i tak ---Stal Mielec (60 tyś)awans do ekstraklasy, Miedz Legnica (100tyś)była elstraklasa, Nieciecza (1 tyś?)ekstraklasa też była, Chrobry Głogów (68 tyś), Puszcza Niepołomice (15 tyś), Sandecja Nowy Sącz (64 tyś)były ekstraklasowicz, Bełchatów (58 tyś)też ekstraklasa, Jastrzębie Zdrój (90 tyś), Olimpia Grudziądz (96 tyś), Chojniczanka Chojnice (41 tyś), Wigry Suwałki (70 tyś)czyli. .. na 18 zespołów w pierwszej lidze AŻ 11 POCHODZI Z MIAST I MIASTECZEK MNIEJSZYCH OD ELBLĄGA!!! dlaczego nas tam nie ma? Pierwsza liga to powinien być cel minimum!! Kto tam ma mega sponsora ? Bełchatów, Miedź ?Dlaczego Gość z MORĄGA woli sponsorować drużynę w 3 lidze (za rok możemy się tan spotkać)a nie Olimpię? BO. .. (TO MOJE ZDANIE)dostał by za swoje pieniądze "złote"krzesełko i prykaz by się nie wpier… tylko płacić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    1
    zzoorroo(2020-07-20)
  • @zzoorroo - No widzisz, odpowiedziałeś prawidłowo na swoje pytanie.
  • @zzoorroo - Co do braku sponsorów, uważam że żle się stało że te kilka lat temu / chyba 7 / doszło do połączenia dwóch Olimpii. Żle się stało że ks. został prezesem, Przed niczym nas nie uratował, tylko wpędził nasz klub w wieczny niebyt. Bez pieniędzy, bez bogatego sponsora, bez pomysłu co dalej. Trzeba było wtedy spaść na samo dno, i się dżwigać jak wiele klubów na świecie. Teraz mamy prywatny klub, w którym piłkarze mają grać za Bóg Zapłać, Prezesa co go tylko biskup zmienić może. No i tak sam nie wiem, czy ja taką piłkę chcę oglądać. Prezes- ujawnij STATUT naszej Olimpii !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    statutowy(2020-07-20)
Reklama