UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wróblewski kupił sobie dyplom budowniczy sportu, przed wyborami postawił jupitery i wystarczy. Co tam Olimpia, co tam Start, Wójcik, Truso. Od nowego sezonu standaryzacja w kosztach dla dzieci i młodzieży i rodzic jak będzie go stać i 150 zł położy na stół to dziecko w coś pogra, jak nie to może zawsze pobiegać i szkoda, że nie w Bażantarni na czerwonym szlaku bo chyba też koronka, albo rząd nie płaci bo coś końca remontu nie widać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    2
    krzychu7777(2020-06-19)
  • @krzychu7777 - Głupoty wypisujesz. Dobrze, że dotacje pobrane przed covid aferą. Kariera konserwatora czy woźnej Ci się marzy, że standaryzacja boli. Lekcji wychowania fizycznego nie redukują, program z MEN nie od UM płynie. .. Pokaż mi bezpłatną akademię piłki nożnej, piłki ręcznej cokolwiek to może Twoja wypowiedź nabierze sensu.
  • W akademii piłkarskiej było 80 na pierwsze dziecko, 60 na drugie. Jest 120 na pierwsze, 80 na drugie. Ile będzie konserwatorze w nowym sezonie? Osobiście jestem przeciwny wszelkiej darmoszce i mnie stać, ale pytam co dalej dla innych ! Moja córcia uwielbia grać w piłkę ręczną i biega. Ciekawy jestem czy będzie miała z kim w nią grać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    krzychu7777(2020-06-19)
  • @krzychu7777 - Krzysztofie każdego stać. Jeśli roczny zwrot podatkowy za dziecko przeznaczysz na sport wystarczy. A wtedy te góry złota z 500+ x 12 miesięcy możesz przebalować. Nie opowiadajmy sobie bajek, że ruchy w mieście wpływają na akademie sportowe. Moje chłopaki w Olimpii ale co kto lubi są inne szkółki. Czy nabijam kasę księdzu ? Nie. Posyłam tam gdzie chcą. Chcemy jakości tak, kadry na poziomie to nie opowiadajmy sobie, że podwyżki to zdzieranie z rodziców.
  • Masz rację - ruchy w mieście Elblągu wpływają na to, że dziura coraz bardziej się powiększa. Jako zaangażowani kibice widziemy jak inne miasta wpływają na sport, a jak jest to w Elblągu. Albo ktoś bardzo bogaty robi sobie zabawkę i reklamę, albo jest to konglomerat miasta, miejscowej przedsiębiorczości i kibiców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    krzychu7777(2020-06-20)
Reklama