UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gratulacje !!! Wbrew wszystkim i wszystkiemu. Kolejny krok w kierunku wyższej klasy rozgrywek zrobiony. Fajnie byłoby za rok w Elblągu chodzić na I ligę. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    9
    dyzio(2021-10-23)
  • @dyzio - Ty naprawdę w to wierzysz? Zapominasz co jest każdego roku? Też jestem kibicem Olimpii (40 lat)ale dopóki w Klubie rządzą ci sami ludzie a zwłaszcza Pan Prezes nic ale to nic się nie zmieni. .. niestety. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    6
    Renek(2021-10-23)
  • @Renek - Masz rację. Mieliśmy już drużynę z ambicjami na awans i bezczelnie została ona zniszczona. Tylko i wyłącznie z tym prezesem i z tym prezydentem miasta można robić co najwyżej kabaret piłkarski jak jest do tej pory. Teraz drużyna znowu jest i czekamy na znane numery tych panów.
  • @Renek - Jestem pierwszym przeciwnikiem obecnego Czarnego Zarządu Klubu ale mam cichą nadzieję, w tym sezonie trener i zawodnicy pokażą, że maja jaja i wbrew zaleceniom i sugestiom Czarnego Zarządu - zrobią swoje i osiągną sukces. Przecież awans, to dla trenera i zawodników życiowa szansa na wypłynięcie na szersze wody.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    3
    dyzio(2021-10-23)
  • @Renek - Na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze Też mu nie wierzę, choć jestem katolikiem
Reklama