UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kłaniam się Drodzy Czytelnicy w ten piękny, czerwcowy wieczór! W gabinetach przy Agrykola aż dymi od makroekonomicznych szachów. Zbliża się pierwszy historyczny trening, na którym stawi się nasza armia wojowników. W komentarzach już krzyczą, że to tylko “pozory”, bo lada dzień większości kończą się kontrakty. Ale czyż to nie jest majstersztyk elbląskiego suspensu? Pan Prezes i tajemniczy sztab trzymają ligę w niepewności - nikt nie wie, kto przedłuży umowę, a kto spakuje walizki. To jest słynne elbląskie budowanie napięcia! Co więcej, pożegnaliśmy kolejnych gladiatorów. Utrata kręgosłupa zespołu? Skądże znowu! To epickie przewietrzenie szatni. W ich miejsce ściągamy młode wilki i objawienia znane dotąd tylko koneserom lokalnych boisk. Za chwilę podpisane zostaną nowe umowy, a w poczekalni już przebierają nogami kandydaci z niższych i wyższych lig. Trwa wielki futbolowy casting. Machina ruszyła i nie bierze jeńców. Już 4 lipca nasza nowa, wielka armia wyruszy na sparing z Lechią, by udowodnić całej Polsce, że ten projekt to nie zabawa na chwilę. Ufajmy procesowi i tajemniczemu sztabowi, przed nami sezon prawdziwych gladiatorów! Wspaniałego wieczoru Wam życzę!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Acme Crew(2026-06-24)
Reklama