UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Nie było możliwości przedłużenia kontraktu z Krasą". W styczniu, lutym 2021 r. na meczu sparingowym Olimpii rozmawiałem z Prezesem o ty, że wg mnie koniecznym jest takie skonstruowanie kontraktu z tym zawodnikiem, by Olimpia mogła na transferze zarobić. Pan Prezes zgodził się, że to zawodnik wyróżniający się i kontrakt jest tak sformułowany, że Olimpia zarobi na tym zawodniku. Piszę o tym, bo po prostu wkurza mnie takie ględzenie dla ględzenia. Wśród kibiców są także tacy, którzy pomogliby za darmo ogarnąć kwestię kontraktu pod względem prawnym, o czym wspomniałem Panu Prezesowi. Konkluzję pozostawiam Wam komentatorzy.
  • Powiedział Ci jak sprawy się mają, nic ponadto co zapisano w dobiegającym do końca kontrakcie. Pożegnał się z OE jako wolny zawodnik, na podwyżkę Krasa nie miał szans to i nie był zainteresowany przedłużeniem umowy. OE zawsze zarobi na każdym kolejnym transferze tego zawodnika jako klub macierzysty (o ile będzie to kiedykolwiek transfer nie wolne przejście zawodnika).
Reklama