UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Możecie po mnie jechać ile chcecie. Może faktycznie za ostro pojechałem z Lewym. Bo facet ma charakter i serducho. Niestety dla niego i 2 innych mają jeszcze rok kontrakty, i księżulo na tym będzie grał. Jesteście naprawdę naiwni jeśli wierzycie w uczciwość prezesa. Nie ważne kto przedłuży, większość z nich wyrobiła sobie markę i na brak ofert nie musi narzekać. Tych trzech jest pod ścianą, trener nic nie znaczy robi to co mu wielebny karze. Naprawdę co musi się zdarzyć żebyście zrozumieli że wszystko jest już ustawione i dopięte. Środek tabeli, ewentualnie baraże przegrane oczywiście. Wystawianie taczki sorry to jest medialne i tylko tyle. Tyle że nic to nie zmienia. Ps. Nie jestem z Batorowa.
  • @NE - Kontrakt może rozwiązać choćby jutro. Daj sobie spokój z tym strzelaniem ślepakami. Dopóki będzie Guminiak nie będzie w Olimpii piłki. Będzie udawanie i ustawianie słupów typu Kaczmarczyk. Za miesiąc będzie konferencja i tekst, że buduje zespół. Za jego kadencji piąty raz. Przyjdzie jakiś fircyk z akademii orłów PZPN i będą rzeźbić małolatami. Jak PZPN przestanie płacić, to będzie IV liga. Kłamczuch tak ma.
  • Od momentu wprowadzenia PJS wiadomo jest że będzie to zastrzyk gotówki. Tylko że w normalnych klubach młodymi się gra od początku, testując i sprawdzając ich przydatność. Prezes kopiuje sytuację z ubiegłego roku którą zrobił Sokół Ostróda. Pewne miejsce A teraz młodzi do robienia kasy. Szkoda mi tych chłopaków bo jakby się nie starali to i tak dostaną po głowach. Jedyne ich wyjście to pokazać się i walczyć o każdy punkt by utrzeć nosa szkodnikowi.
  • @NE - Zanim napiszesz o kimś że jest sterowany i działa na szkodę klubu grubo się zastanów. To że ktoś ma ważny kontrakt nie swiadczy że będzie grał przeciwko drużynie. Plujesz jadem. Żałosne.
  • @NE - Tobie kogoś szkoda? Następny mecz, ktoś coś zepsuje to napiszesz że na polecenie grubego. Wała już z siebie zrobiłeś.
Reklama