UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja rozumiem ciągle pisanie o rezerwach itd ale za 3 dni rusza 2 liga i kompletnie nic nie ma o pierwszym zespole. Tzn kiedy prezentacja drużyny (są w końcu nowe twarze)o co gramy? W jakich strojach?kiedy Konferencja prasowa? itd
  • Chlopie uspokoj sie, o co gramy?, lepiej zapytaj z kim? albo kto zechce tu przyjsc? - ilu jeszcze naiwnych kibicow ma Olimpia pod tym malo ambitnym zarzadem!!! dopoki nie wsadzicie tych charytatywnych prezesow na taczke, to bedzie tak jak co roku czyli tak samo, tu nie chodzi o wynik sportowy a tylko o kase, ktorej I tak doliczyc sie nie mozna, bo juz wiele razy poruszano ten temat o zaleglosciach wyplat dla pilkarzy!!, to gdzie idzie ta kasa sie pytam? Jesli ci co pierwsi powinni otrzymac, dostaja ostatni, albo wcale, jeszcze nikt ich nie poprosil o rozliczenie, ani urzad skarbowy ani miasto (UM)Dziwne - temat tabu jak z dzialka w srodku miasta, ktorej UM nie potrafi zagospodarowac.
  • Pełna racja. Żadnej prezentacji. Może się wstydzą żenującym składem. Będzie ich potem odsyłał trener I drużyny na odbudowanie formy w IV lidze z młodzieżą i emerytami z wiosek. Dzisiaj rezerwy wygrają z dobrym wsparciem z I zespołu.
Reklama